Новости из этой рубрики
18 мая 2022
Черный, белый или красный?
10 февраля 2016
Британский производитель люксовых автомобилей Rolls-Royce выпустил коллекцию…
9 августа 2021
Акцент сделан на золотые детали, серые вставки и фирменный знак бренда Eastside…
24 февраля 2021
Их предполагаемая стоимость составляет до $40 тысяч.
17 июля 2017
Посвящение восьмой победе теннисиста на Уимблдонском чемпионате.
8 июня 2021
Над дизайном работал Вирджил Абло.
Bentley представила фірмові лижі та лижне екіпірування

Напередодні зимового сезону в лінійці аксесуарів Bentley з'явилися незвичайні товари — у каталозі бренду можна знайти лижі, лижні палиці та шолом, створені британським автовиробником у партнерстві з компанією Bomber Ski. Спортивне екіпірування буде доступне перед зимою сезону 2022/2023 і купити його зможуть не всі — про обмеження тиражу лижних палиць і шолома не повідомляється, проте лиж буде зроблено лише 200 пар.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Лижі Bomber for Bentley Iсe Edition представлені у білому та сірому варіантах, але незалежно від кольору вони прикрашені шістьма срібними тривимірними ромбоподібними емблемами з полірованого нікелю з латунним покриттям.

Bentley заявляє, що ці емблеми покращують характеристики лиж, а також надсилають до характерного візерунку шкіряної оббивки автомобілів марки.

Лижі мають бічні стінки з композитного матеріалу та АБС-пластика, серцевина виконана з дерева, а в конструкції також використовуються титанал та скловолокно.

Складання кожної пари лиж займає 32 години ручної роботи. Обіцяно, що Bomber for Bentley Iсe Edition підійдуть лижникам будь-якого рівня та досвіду та будуть ефективні на будь-якій місцевості, від льоду до підготовлених трас та пухкого снігу.

Разом з лижами можна купити палиці з легкого вуглецевого волокна та алюмінію з обробкою ручок м'якою екошкірою. Джерелом натхнення для цих аксесуарів послужили селектори коробок класичних передач Bentley.

Щоб катання було безпечним, Bomber Ski зробили особливий шолом з вуглепластику, кевлару і штучної шкіри.

Він також оснащений фотохромним візором і має гігієнічну систему для захисту від шкідливих бактерій, а система Solid Fragrance Release наповнює шолом ароматами дорогого парфуму.

 

Опубликовано: 21 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.