Новости из этой рубрики
9 апреля 2019
В рамках Недели дизайна Fuorisalone в Милане Louis Vuitton Objets Nomades…
10 марта 2017
Американская компания Nike представила обновленную вресию кроссовок Air Force 1…
21 сентября 2020
Цепи, яркие подвески и эко-кожа.
29 ноября 2022
Тираж аксесуара обмежений 99 екземплярами.
8 ноября 2016
Кроссовки Alberto Guardiani для тех, кому надоели спортивные бренды.
7 апреля 2017
Мы уже решили, что заказывать на Новый год.
Фаррелл Вільямс випустив спільну колекцію з Tiffany&Co.

Новий креативний директор чоловічої лінії Louis Vuitton Фаррелл Уїльямс вирішив створити ювелірні прикраси. Для цього він об'єднався із брендом Tiffany & Co. та представив колекцію, яка отримала назву Titan. 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Натхненням для виробів став образ Посейдона та його тризубця, який символізує безстрашність та індивідуальність. Мотив доповнений унікальною формою ланкою, яка вигнута і м'яко протистоїть гостроті списа.

За словами представників бренду, колекція призначена для людей з унікальним складом розуму та потужною силою, яка суперечить буденності.

«Мене дуже надихає вода, і назва цієї колекції відсилає до того самого правителя морів, короля Атлантиди. Атлантида - це також назва спільноти, в якій я виріс у Вірджинія-Біч. Деталі у всіх прикрасах продумані до дрібниць, це фізичне втілення краси у чорному кольорі», - зазначив Вільямс.

 

Опубликовано: 3 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.