Новости из этой рубрики
27 ноября 2020
Процент от их продаж пойдет на борьбу с ВИЧ.
25 апреля 2018
Фирменный логотип Fendi просматривается на мелких деталях: ручках шкафов и…
21 июня 2022
Добавлено 4 цветовых решения.
29 декабря 2023
У лінійці — настільні ігри, кошики для білизни та аксесуари для домашніх тварин.
9 июня 2023
Флакон коштує 165 фунтів стерлінгів.
Jordan Brand представила нову колірну гаму Air Jordan 9 Golf

Якраз до турніру The Masters, який пройде 11 квітня 2024 року, Jordan Brand представила нову колірну гаму Air Jordan 9 Golf. На честь одного з найбільших турнірів з гольфу у світі AJ9 Golf випущений у кольоровій гамі Masters, що підходить для любителів гольфу та любителів кросівок.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Остання версія Air Jordan 9 для гольфу відрізняється класичним силуетом і верхньою частиною із світло-коричневої замші, піднятої шкіряними бризковиками.

Віддаючи шану раннім дням спорту, де переважали текстури дерева, такі деталі видно на устілці, а також у світло-коричневому та коричневому кольорі взуття.

На язичку розташована металева табличка, що прикрашає логотип бренду Jordan. Кросівки мають білу міжпідошву та гумову підошву з шипами, що підходить для зеленого кольору. Це взуття, що поєднує стиль і продуктивність, є перетином бренду Jordan і символу The Masters у спортивній культурі.

Зверніть увагу на Air Jordan 9 Golf «Masters», які надійдуть у продаж у деяких роздрібних магазинах та онлайн на сайті Nike за ціною 230 доларів США у квітні цього року.

 

Опубликовано: 1 апреля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.