Новости из этой рубрики
1 ноября 2017
Для создания одной фигурки требуются 120 часов непрерывной работы и 29 тысяч…
5 августа 2021
Модель стоимостью 803 доллара уже доступна для покупки.
2 мая 2018
Кроссовки Nike Air Huarache x Vandal High Supreme уже можно купить на сайте…
10 апреля 2018
Спустя 18 месяцев работы над брендом Calvin Klein Раф Симонс впервые представил…
11 октября 2021
Каждая пара оценивается в сумму до 2,5 миллиона фунтов.
LOEWE представили «трав'яні» кросівки у весняній колекції

Незважаючи на те, що колекція чоловічого одягу LOEWE весна/літо 2023 прикрашала подіум минулого літа, тепер асортимент приземляється на полицях, наповнених мотивами для активного відпочинку та футуристичною ідентичністю, яка затягує її в власний світ.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Найновіша пропозиція взуття від LOEWE – це кросівки Grass Sneaker, загорнуті в зарослу зелень, взяту на відкритому повітрі. Пари на злітно-посадковій смузі були посіяні та вирощені понад 20 днів, тоді як у роздрібній версії представлено синтетичну рафію, яка створює ефект натуральної трави.

Знизу розташована основа з м’якого полотна, з’єднана з білою проміжною підошвою, прихованою за проростаючим лугом. Нарешті, шкіряні накладки на п’ятах отримують позолочене брендування, а хвилясті поглиблення прикрашають гумкові підошви, які вигинаються ззаду.

Незалежно від того, чи шукаєте ви нову пару на кожен день або хочете потренуватися на полі, LOEWE впорядкує ваші потреби у взутті.

Пропозиція вже доступна за 1700 доларів США на сайті бренду.

 

Опубликовано: 8 февраля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.