Новости из этой рубрики
17 февраля 2017
Итальянская марка Giorgio Armani обновила коллекцию сумок Private.
11 сентября 2023
Це взуття представили на подіумі FW23 бренду в Парижі.
12 октября 2020
Американский бренд уличной одежды Supreme выпустил зубную пасту в…
21 февраля 2023
Miu Miu дебютує у 3 нових кольорах Distressed New Balance 574 Collaboration.
20 ноября 2017
Носок на резиновой подошве.
Louis Vuitton випускає книгу "Атлас парфумерії" з бокс-сетом обмеженого випуску

Louis Vuitton відкрив завісу над своєю останньою друкованою палітуркою: 380-сторінковою книгою під назвою Louis Vuitton: A Perfume Atlas, що пропонує рідкісний погляд на ароматну майстерність головного парфумера французького будинку Жака Кавальє-Беллепраці.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

"У цій книзі розглядаються джерела сировини, методи її збору, а також те, як ефірні олії екстрагуються, переганяються і компонуються для створення нових і складних ароматів", - йдеться в офіційному описі від видавництва Theames & Hudson.

Видання охоплює всі види джерел ароматів: від китайської магнолії та османтусу до індійської туберози та жасмину.

За даними WWD, Кавальє-Беллетруд витратив майже три роки на складання книги, оскільки її зміст охоплює три континенти. Фактично, том доступний з трьома різними обкладинками, натхненними улюбленими рослинами парфумера, а його глави організовані географічними місцями.

Реліз Perfume Atlas заплановано на 2 лютого у вибраних магазинах Louis Vuitton у Франції за ціною 160 євро. Обмежений випуск вийде в інших країнах, починаючи з 2 квітня. 

 

Опубликовано: 3 апреля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.