Новости из этой рубрики
31 января 2023
Віддаючи належне найбільшому округу Німеччини Баварії.
22 сентября 2023
Пара готує випуск абсолютно нового силуету New Balance 991v2.
21 февраля 2022
Из белой кожи и синей замши.
25 июля 2023
Ідеальний варіант для шанувальників OG NBA.
21 ноября 2019
Модель Dior x Rimowa в очередной раз убедила нас, что в 2019-м багажу стоит…
22 августа 2017
Вирджил Абло и Nike представили совместную коллекцию кроссовок.
Miu Miu вкрив кристалами New Balance 574

У той час як більшість колаборацій New Balance виконані із сірої замші, сірої замші та ще більшої кількості сірої замші, Miu Miu x New Balance 574 ніколи не були такими безпечними. Із 2021 року італійський лейбл завжди дотримується силуету старої школи. Ці кросівки від старіючої шкіри до рваного деніму дуже нагадують Miu Miu, кокетливу молодшу сестру інтелектуального нео-міланського стилю Prada.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Але на третій рік цього партнерства, схоже, лейбл готовий оголосити про припинення співпраці з моделлю 574. І як прощання колаборація випустила, мабуть, саму модель Miu Miu з усіх. Тому що вона блискуча. Дійсно блискуча.

Величезна бирка з логотипом Miu Miu обвиває язичок, а внизу кросівок знаходиться поверх міжпідошви з піноматеріалу EVA, обробленої Encap технологією для ще більшого комфорту. 

І незважаючи на те, що Miu Miu в основному є брендом жіночого одягу - у 2022 році будинок перезапустив невелику лінію чоловічого одягу після багатьох років прохань у затятих модників - ці кросівки будуть доступні і в чоловічих розмірах.

Це не має сильно шокувати, але за все це доводиться платити. У той час як "звичайні" моделі 574 обійдуться вам в 95 фунтів стерлінгів, Miu Miu x New Balance 574 "White" продаються за ціною трохи менше 1400 фунтів стерлінгів. 

 

Опубликовано: 8 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.