Новости из этой рубрики
10 августа 2017
В этом году альбому Майкла Джексона Thriller исполнится 35 лет: его помнят не…
18 октября 2022
Модель називається "How to Kill a Werewolf".
16 июля 2018
Решайте, к насколько дерзким экспериментам с украшениями вы готовы. Надеемся,…
21 сентября 2020
Цепи, яркие подвески и эко-кожа.
16 ноября 2022
Зйомка присвячена подорожам і віддає шану історії основам та спадщині модного…
Nike SB Dunk High від Діорра Грінвуда - одна з найкращих колаборацій кросівок року

Діорр Грінвуд, ймовірно, найбільш відома як приголомшлива фігуристка. Але якщо ви ще не знали, вона ще й флейтистка, а також надзвичайно талановита художниця. А в рамках своєї першої співпраці з Nike вона привносить свою спадщину навахо у Di'orr Greenwood x Nike SB Dunk High.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Вперше анонсовані ще у жовтні минулого року, це особливі кросівки, створені для особливої (і досить дикої) співпраці.

В той час, як більшість Dunks оброблені шкірою, версія Greenwood виконана з різних матеріалів і має різнокольорову конструкцію. Наприклад, бічні та медіальні боковини оздоблені коротковорсовою замшею «Бірюзово-синього» та покриті вставками «Rugged Orange» навколо коміра, п'яти та передньої частини взуття.

Шкарпетка також була повністю перероблена з нуля. Звична перфорація тепер замінена зоряним візерунком, це стосується системи шнурівки. Це астрологічна тема, і її можна знайти на логотипах Nike Swoosh, на яких вишито біле сузір'я Великої Ведмедиці.

На язичці та спині з'являється градієнт у стилі корінних американців, а на виготовлених на замовлення устілках надруковано графіку пустелі Арізони як данину поваги до рідного міста Грінвуд. Потім все це спирається на пару міжпідошв із технологією Zoom Air, призначеної для забезпечення додаткового комфорту та пружності.

Очікується, що Di'orr Greenwood x Nike SB Dunk High Rugged Orange з'являться десь цього літа в Nike, додатку Snkrs, і в деяких роздрібних магазинах по всьому світу за ціною близько 120 фунтів стерлінгів. 

 

Опубликовано: 3 апреля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.