Новости из этой рубрики
2 октября 2020
Один браслет и набор шармов: Чубакка, Йода, Дарт Вейдер и все-все-все.
22 августа 2016
Американская марка Oscar de la Renta выпустила новые духи, которые получили…
10 ноября 2020
Их цена - $ 45.
14 июля 2021
Три минималистичные модели в трех цветовых решениях.
15 февраля 2017
Мраморные гантели, бамбуковый хулахуп, гири с тонкими длинными ручками,…
21 сентября 2020
Цепи, яркие подвески и эко-кожа.
Off-White додає п'ять нових ароматів у свою лінію ароматів SOLUTION

Ще в 2022 році Off-White™ поглибила своє прагнення краси, випустивши лінію ароматів SOLUTION, відзначену вишуканими ароматами та видатною упаковкою, натхненною апаратним забезпеченням. Тепер лейбл розширює лінійку п'ятьма новими ароматами.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Нові аромати, починаючи з SOLUTION № 6 і закінчуючи SOLUTION № 10, були створені цілим рядом майстрів, і кожен аромат заснований на концепції «мати свою власну унікальну індивідуальність».

Розпочинається аромат SOLUTION No. 6, створений Стівом Го з нотами дерева, гурмана, рому, пачулі та шоколаду. SOLUTION No. 7 створений Алексіс Даді і є деревно-амбровий аромат з бальзамом, сандалом і гірким апельсином.

Наступний аромат, створений Емілі Буж — бурштиново-квітковий аромат SOLUTION No. 8 з нотами перцю, шафрану та ванілі. Квітковий аромат SOLUTION No. 9 містить ноти гіркого мигдалю, рису та жасмину і був створений Сідоні Лансессер. Lancesseur також створив SOLUTION No. 10, ноти пачулі, рожевого паперу та морської солі надають йому деревно-мускусну індивідуальність.

Кожен аромат представлений у видатному флаконі об'ємом 50 мл із хрому та скла, розробленому візажистом Ісамайєю Ісамайєю Френч.

П'ять нових ароматів з лінії Off-White SOLUTIONS будуть випущені в Off-White TOKYO 13 липня, а потім з'являться в магазинах бренду в Ginza і Shinjuku Isetan.

 

Опубликовано: 10 июля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.