Новости из этой рубрики
21 июня 2017
Компания Montblanc представила полную коллекцию аксессуаров из кожи Heritage,…
13 декабря 2023
Включаючи моделі Half Cab Pro та Old Skool Pro, кожна з яких доступна у трьох…
10 ноября 2020
Их цена - $ 45.
10 мая 2017
Сезон выходных за городом.
9 июля 2021
Их вдохновили винтажная обувь для занятий бегом и работы Марка Боана, который…
12 ноября 2019
В модном стеганом футляре.
Proenza Schouler та Vans випустили надувні сліпони

Нью-йоркський люксовий бренд Proenza Schouler об'єднався з Vans для створення настільки пишної та ідеальної співпраці, що вона вже злетіла до вершини наших списків побажань. Поставивши на передній план підвищений мінімалізм, Proenza перейняла фірмовий силует Slip-On від Vans, переосмисливши його з перебільшеними пропорціями.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Представлена ​​у трьох однотонних кольорових варіантах, колекція відроджує класику 1970-х років з м'якої та еластичної шкіри, поєднуючи невимушену естетику скейтбордингу зі знаменитою розкішшю Proenza Schouler.

Модель без шнурівки покрита високоякісною шкірою, а з боків звисають тональні значки у поєднанні зі збільшеними гумовими підошвами з глянсовою обробкою.

Завершує дизайн класичний символ скейтбордингу Vans, що вдавлений у фірмові задні блоки взуття, а устілки з логотипом Proenz Schouler додають завершальний штрих.

Погляньте на всі три колірні рішення сліпонів Proenza Schouler x Vans Puffy у кольорах «Ecru», «Black» та «Resin» вище та вирушайте за покупками на сайт Vans.

 

Опубликовано: 30 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.