Новости из этой рубрики
16 декабря 2022
Джеремі Скотт знову застосовує свою екстравагантну естетику до кросівок Adidas.
17 февраля 2017
Итальянская марка Giorgio Armani обновила коллекцию сумок Private.
29 сентября 2017
..когда крупные модные дома втягиваются в прибыльный мир ритейла кроссовок.
16 ноября 2022
Зйомка присвячена подорожам і віддає шану історії основам та спадщині модного…
12 ноября 2018
..даже пахнут, как кофе.
Річ дня: Louis Vuitton представляє латунну валізу Courrier Lozine 110 LV

Louis Vuitton представив кофр Courrier Lozine 110 LV Brass сезону осінь-зима 2024 – культову модель, переосмислену Фарреллом Вільямсом. Ця розкішна валіза поєднує в собі спадщину та сучасність, демонструючи ультрасучасне латунне оздоблення.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Розміри Courrier Lozine 110 LV Brass становлять 44,1 x 20,5 x 22,2 дюйми та для забезпечення безпеки оснащені замком. Внутрішня частина валізи прикрашена культовим візерунком у вигляді молотка на кришці, який є візитівкою майстерності Louis Vuitton.

У комплект також входять два знімні лотки для зберігання та подвійна ручка для зручності транспортування. Кожна валіза ретельно виготовляється у Франції, що підкреслює відданість бренду найвищій якості та деталям.

Хоча точну дату випуску ще не було оголошено на момент написання, Louis Vuitton повідомив, що цей предмет є частиною його майбутньої колекції осінь/зима 2024 і що його ціна становитиме 99 000 доларів США. 

 

Опубликовано: 8 июля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.