Новости из этой рубрики
21 декабря 2016
Французский модный дом Louis Vuitton выпустил коллекцию упаковочных коробок в…
1 октября 2020
Запуск приурочен к мировой премьере фильма «Не время умирать».
17 февраля 2017
Итальянская марка Giorgio Armani обновила коллекцию сумок Private.
4 августа 2017
Вещи уже продаются в онлайн-магазине бренда.
4 февраля 2022
В черном и оливковом цветах.
8 июня 2022
В продаже с сентября.
Річ дня: сонячні окуляри Bugatti за $1295

Компанія Bugatti об'єдналася з дизайнером Ларрі Сендсом, якого називає «вільним піонером у світі оптичної моди», і випустила першу в своїй історії колекцію окуляр Bugatti Eyewear Collection One. Окуляри для шанувальників гіперкарів виконані у дев'яти різних стилях, натхненних творчим баченням Етторе Бугатті. Ціна очок стартує з 1295 доларів, що робить їх одним із найдоступніших продуктів марки.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Bugatti відзначають, що для виготовлення Collection One були застосовані матеріали, які раніше ніколи не використовувалися в оптичній індустрії. Кожен виріб виготовляється вручну в Японії зі срібла 925 проби з обробкою з 18-каратного золота та паладію.

Також аксесуари прикрашає вуглецеве волокно та чорне дерево Macassar – це посилання на гіперкари, як і фірмова емблема Macaron.

Ще одна особливість Collection One, яка ріднить окуляри з автомобілями, - використання методу вакуумного напилення (physical vapor deposition, або PVD). У процесі твердий матеріал випаровується у вакуумі, після чого осідає на поверхню виробу, створюючи тонке покриття з високою зносостійкістю.

За словами Ларрі Сендса, котрий займається дизайном окулярів вже понад 60 років, запрошення до співпраці від Bugatti стало для нього сюрпризом.

«Все, що я роблю, незвичайне. А Bugatti Eyewear — одна з найнезвичайніших моїх робіт на сьогоднішній день», — прокоментував колекцію дизайнер.

До колекції увійшли 37 аксесуарів. Ціна стартує 1295 доларів і доходить до 15 000 доларів залежно від моделі та матеріалів, з яких вона виготовлена.

 

Опубликовано: 7 февраля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.