Новости из этой рубрики
25 августа 2016
Компания Montblanc обновила коллекцию изделий из кожи Meisterstück Classic…
15 марта 2018
Раф Симонс подключается к одному из главных трендов сезона.
23 января 2018
..которые, оказались дороже таких же чистых в несколько раз.
23 июня 2017
Из кожи, которая имитирует бумагу.
15 марта 2021
Она будет доступна наряду с традиционными кожаными изделиями.
Снуп Догг запустив колекцію одягу та аксесуарів для домашніх тварин

Снуп Догг запустив власну лінію одягу та аксесуарів для домашніх тварин Snoop Doggie Doggs. Для створення колекції репер об'єднався з маркою Little Earth Productions із Пенсільванії, яка спеціалізується на виробництві речей для вихованців. 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Перша лінія Snoop Doggie Doggs включає 28 предметів, призначених для собак та котів.

Снуп Догг сказав, що він та його дружина Шанте завжди любили тварин. Музикант зазначив, що «відданість вихованцям продовжує зростати разом із нашими дітьми та онуками».

«У нас є щось для будь-якого розміру, породи, цуценят хлопчиків та дівчаток. Ми протестували одяг, миски та аксесуари на наших собаках, тому коли ми говоримо, що це схвалено Dogg, це дійсно так», — сказав він.

До першої капсули увійшли повідці, нашийники, іграшки, миски, трикотажні вироби, бандани, бейсболки, куртки та капелюхи.

Одним із флагманських предметів є велика металева золота чаша, а до толстовки з капюшоном додаватиметься ланцюжок, що нагадує про реп-культуру.

 

Опубликовано: 18 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.