Новости из этой рубрики
21 декабря 2022
Це лише черговий подарунок до ювілею легендарного бренду.
25 апреля 2018
Фирменный логотип Fendi просматривается на мелких деталях: ручках шкафов и…
16 ноября 2021
В фирменном сюрреалистическом стиле художника.
8 декабря 2022
Це вже четверта колаборація брендів.
9 сентября 2020
Экологически чистые модели выпустил австралийский бренд Le Specs.
5 октября 2017
..совместно с дизайнером люксовой одежды Филиппом Лимом.
Supreme x Vans показали весняну колаборацію 2023

Весна 2023 року була досить насиченою подіями для Supreme, особливо щодо співпраці, оскільки вона випустила проекти з такими партнерами, як COOGI, Clarks Originals і Bernadette Corporation. А цього тижня планується возз’єднання з одним зі своїх давніх знайомих - Vans, щоб випустити нову капсулу взуття, яка зосереджена навколо Skate Grosso Mid та Era.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Ця ініціатива передбачає переосмислення Skate Grosso Mid у трьох кольорах: кремовому, рожевому та чорному. Тріо розроблено з преміальними замшевими накладками, а полотняні бічні панелі оброблені графікою доларових купюр.

Крім того, кожна варіація оформлена суцільно чорною проміжною підошвою, а бренд Supreme вишитий на задній частині староанглійським шрифтом і на внутрішній частині язиків у формі стандартного логотипу.

Його аналог Era має більш сміливий підхід до дизайну, оскільки він використовує вищезгадані візерунки грошей у повній варіації та має оливково-зелені мережива, які доповнюють його основу.

 

Опубликовано: 31 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.