Новости из этой рубрики
27 апреля 2022
В сотрудничестве с дизайнерской компанией Hervet Manufacturier.
21 марта 2023
Разом із Кейт Бланшетт, Леєю Сейду та іншими.
17 ноября 2022
Для сучасного дослідника.
29 июля 2021
Он работал с Канье Уэстом над обувью Yeezy, а теперь возглавляет направление…
10 декабря 2021
В коллекции 12 игрушек, которые выпустят лимитированным тиражом.
29 июня 2021
Футуризм и искусственный интеллект.
Tiffany & Co. випустив діамантових покемонів

Tiffany & Co. продовжив співпрацю з американським художником та скульптором Денієлом Аршамом. У рамках нової колаборації вони також поєдналися з компанією Pokémon Company. Про це пише WWD.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

«Моя остання співпраця з Tiffany & Co. — це поєднання поп-культури, вишуканих ювелірних прикрас та мистецтва. Покемон залишається популярним з того часу, як я був дитиною. Ця капсульна колекція відзначає той вплив, який ці герої вплинули на мою роботу. І, звичайно, моє давнє партнерство з таким історичним брендом як Tiffany & Co. І те, й інше нерозривно пов'язані з культурною спадщиною минулого, сьогодення та майбутнього», — каже Аршам.

До капсули увійшли дев'ять прикрас із шістьма культовими покемонами: Пікачу, Чармандером, Сквіртлом, Джіґліпаффом, Кубоном та Мяутом.

Усі підвіски виконані зі срібла із діамантовими вставками. Пікачу можна придбати також у варіанті із золота — відсилання до оригінального кольору персонажа.

Вартість виробів варіюється від 1290 до 29000 доларів.

 

Опубликовано: 14 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.