Новости из этой рубрики
16 сентября 2016
Всегда можно не тратить времени на мучительные походы по магазинам, а просто…
27 ноября 2020
Процент от их продаж пойдет на борьбу с ВИЧ.
31 августа 2022
В коллаборации с брендом Duke + Dexter.
18 июля 2023
Капсула присвячена Відкритому чемпіонату Великобританії з гольфу.
12 июля 2016
Французский модный дом Louis Vuitton представил новую коллекцию багажа для…
6 сентября 2016
Для тех, кому традиционное сочетание коричневого с бежевым поднадоело.
У Cactus Plant Flea Market x Nike Air Force 1 з'явилося продовження

Cactus Plant Flea Market — один із найкреативніших брендів у сфері вуличного одягу. Від моделей Blazer Mid, покритих штучним хутром, до моделей Dunks, інкрустованих Swarovski, лейбл любить бути трохи кричущим. І це стало ще голосніше, коли в 2019 році було запущено Cactus Plant x Nike Air Force 1. Однак це не завадило колекції розпродатись, і якщо ви пропустили перший реліз, то вам пощастило: вийде продовження. 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Нові кросівки CPFM, вперше представлені Лілом Яхті на початку цього року в Instagram, є сумішшю Air Force 1 і Air More Uptempo. Кожна пара виготовлена із м'ятої шкіри. Логотип Nike Swoosh проходить через бічні та медіальні бічні стінки, на нього накладено слово Sunshine, написане великим шрифтом.

Він має багато спільного із версією 2019 року. Але на відміну від чистих комбінацій кольорів свого попередника «чорний» і «білий», ці моделі представлені в кольорах «мох» і «фуксія».

Кросівки Cactus Plant Flea Market x Nike Air Force 1 надійдуть у продаж 1 травня за ціною близько 120 фунтів стерлінгів.

 

Опубликовано: 2 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.