Новости из этой рубрики
12 октября 2021
Оно получит бутылку в стиле пикапа Cybertruck.
7 декабря 2021
Первый релиз эксклюзивной коллекции Balmain x Chivas XV уже доступен.
30 мая 2016
Считаете, что шампанское и пицца не совместимы? Как бы не так.
11 июля 2016
Ограниченным тиражом в 5000 бутылок.
28 октября 2015
В наши дни поразить разбирающегося посетителя бара ассортиментом алкогольных…
26 января 2016
И в каком бокале его затем нужно подавать.
Річ дня: Tesla випустила несталі склянки для текіли

2020 року в асортименті фірмових аксесуарів Tesla з'явилася текіла аньєхо преміум-класу, випущена лімітованою серією. Tesla Tequila виготовлена ​​із стовідсоткової агави — витримана протягом 15 місяців у бочках із французького дуба текіла розлита у дизайнерські пляшки, що видувалися вручну. У стилістиці тари для напою зроблені фірмові склянки для Tesla Tequila, які можна або тримати в руці, або ставити в особливу підставку - без неї вони просто впадуть.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Трикутні склянки виконані у формі фрагмента блискавки, яка використана як джерело натхнення для пляшки текіли.

За 75 доларів покупці отримають дві склянки та металеву підставку, в яку вони встановлюються – незвичайна форма не дозволяє ставити їх на жодну поверхню.

Тобто склянки об'ємом близько 50 мл можна або використовувати з підставкою, або постійно тримати в руках. Кількість запланованих для виробництва комплектів не названа.

«Натхненний унікальним силуетом Tesla Tequila, кожна склянка має незграбні контури та вигравіруваний логотип Tesla. З гордістю демонструйте свої келихи на відповідній металевій підставці. Набір Tesla Sipping Glasses випущений обмеженим тиражем», – зазначено в описі товару.

 

Опубликовано: 21 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.