Новости из этой рубрики
28 августа 2023
Він побудований на замовлення неназваного клієнта.
23 декабря 2020
Олень Рудольф недоволен!
21 августа 2018
Появились первые фотографии свежего воплощения культового автомобиля.
11 августа 2022
Немецкий автопроизводитель представляет новую операционную систему для…
6 июля 2016
Компания Aston Martin представила прототип гиперкара AM-RB 001,…
14 апреля 2017
Марка Genesis, принадлежащая Hyundai, представила на автошоу в Нью-Йорке…
Ательє Overfinch показало особливу версію Range Rover на честь китайського Нового року

Позашляховик Range Rover прикрасили до китайського Нового року. Особливу версію моделі, яку випустять у кількості восьми штук, представило ательє Overfinch. Автомобіль базується на показаному раніше Range Rover Redeefined by Overfinch, але відрізняє від нього колесами та внутрішнім оздобленням. Салон Range Rover The Dragon Edition прикрашають вишивки та гравіювання у вигляді драконів, а також декоративні вставки із мозаїкою маркетрі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Британське ательє Overfinch приєдналося до святкування китайського Нового року та з нагоди представило розкішний Range Rover The Dragon Edition.

Зовні позашляховик оформлений в стилі Range Rover Redeefined by Overfinch, але «взутий» у нові 24-дюймові колеса Overfinch Vortex, оснащені ступичними ковпачками із зображенням дракона. Тираж The Dragon Edition обмежать вісьмома екземплярами (у Китаї число символізує багатство та процвітання).

За основу візьмуть Range Rover 2024 модельного року, але тільки в топових версіях SV та Autobiography.

Салон автомобіля є сумішшю китайської культури і традиційної для Overfinch уваги до деталей. Наприклад, оббивка сидінь візуально нагадує луску, якою вторять зображення драконів на спинках, центральній консолі та передній панелі, а також пазурі на селекторі трансмісії.

Для декору використовують декоративну мозаїку маркетрі, але її можна знайти і на звичайному Range Rover SV. Як і контрастну двоколірну схему оформлення.

 

Опубликовано: 8 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.