Новости из этой рубрики
16 февраля 2018
..совместно с верфью Cigarette.
25 июля 2017
ограниченной серией – 200 единиц.
30 марта 2016
Американская автомастерская 1016 industries представила программу доработок для…
2 сентября 2021
Прообразом новинки стал автомобиль, снявшийся в приключенческом боевике «Не…
29 октября 2018
..который продали на аукционе за 10 минут.
15 марта 2019
Продажи электрокара начнутся осенью следующего года.
BMW випустили родстер для ентузіастів

Родстеру BMW Z4 додали топову версію з "механікою". Виконання Pure Impulse відрізняється зовнішнім та внутрішнім декором, а також налаштуваннями шасі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У такого спорткара перекалібровано мехатроніку, а в підвісках використовуються так звані допоміжні пружини, за рахунок яких основні залишаються підтиснутими в будь-яких умовах руху.

Родстер з "механікою" всього на 0,1 секунди повільніше розганяться до ста, ніж машина з автоматичною коробкою передач. При цьому коштує він помітно дорожче.

Раніше, щоб отримати BMW Z4 (G29) на "механіці", потрібно було дивитися у бік чотирициліндрових версій. Але тепер поєднувати ручку можна з рядною шісткою 3.0, як на Toyota GR Supra.

Така версія родстера одержала ім'я Z4 Pure Impulse. На пріоритетних ринках (Європа та США) її продаж стартую навесні. Наприклад, у Німеччині початкова ціна спорткара складе 75-300 євро, що на шість тисяч євро дорожче варіанта з восьмидіапазонним автоматом.

Під капотом Pure Impulse стоїть стандартний для Z4 M40i агрегат: «турбомотор» В58 з віддачею 340 кінських сил 500 Нм моменту, що крутить.

Однак коробка передач тут не зовсім проста. Формально це типова модульна трансмісія BMW, але в ній використані набори шестерень та вали BMW M, а зовнішній механізм, включаючи важіль, по суті спроектований заново.

З місця до ста родстер з "механікою" розганяється за 4,6 секунди - на 0,1 секунди повільніше спорткара з автоматом. Максимальна швидкість - ті ж 250 кілометрів на годину.

Стандартно BMW Z4 M40i оснащений кермовим механізмом зі змінним передатним ставленням, гальмами та диференціалом M Sport, а також адаптивною M-підвіскою, яку Pure Impulse довелося переналаштовувати заново.

При цьому деякі компоненти у машини зовсім специфічні — наприклад, спереду і ззаду стоять додаткові пружини (забезпечують навантаження основних на великих ходах відбою).

Також посилені затискачі переднього стабілізатора, переписаний алгоритм трекшн-контролю і, вперше для Z4, встановлені різнорозмірні колеса (діаметром 19 дюймів спереду і 20 — ззаду).

Візуально виділитися Pure Impulse допоможуть глянсовий чорний декор Shadowline та нові кольори кузова: у Європі це «металік» Frozen Deep Green, США — Sanremo Green.

У салоні - обробка шкірою Vernasca відтінку Cognac з чорним кантом та M-важіль КПП.

 

Опубликовано: 2 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.