Новости из этой рубрики
8 июля 2021
В основе силовой установки седана — битурбомотор V6 2.9.
21 октября 2015
Bugatti и Lamborghini могут ока­зать­ся яко­рем для ком­па­нии, ко­то­рой нужно…
22 марта 2019
И это впечатляющее сочетание мощи и элегантности.
5 апреля 2016
Она стала мощнее, быстрее и получила новую модификацию под названием Black…
20 ноября 2019
Представлена серийная версия модели с открытым верхом.
BMW випустили родстер для ентузіастів

Родстеру BMW Z4 додали топову версію з "механікою". Виконання Pure Impulse відрізняється зовнішнім та внутрішнім декором, а також налаштуваннями шасі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У такого спорткара перекалібровано мехатроніку, а в підвісках використовуються так звані допоміжні пружини, за рахунок яких основні залишаються підтиснутими в будь-яких умовах руху.

Родстер з "механікою" всього на 0,1 секунди повільніше розганяться до ста, ніж машина з автоматичною коробкою передач. При цьому коштує він помітно дорожче.

Раніше, щоб отримати BMW Z4 (G29) на "механіці", потрібно було дивитися у бік чотирициліндрових версій. Але тепер поєднувати ручку можна з рядною шісткою 3.0, як на Toyota GR Supra.

Така версія родстера одержала ім'я Z4 Pure Impulse. На пріоритетних ринках (Європа та США) її продаж стартую навесні. Наприклад, у Німеччині початкова ціна спорткара складе 75-300 євро, що на шість тисяч євро дорожче варіанта з восьмидіапазонним автоматом.

Під капотом Pure Impulse стоїть стандартний для Z4 M40i агрегат: «турбомотор» В58 з віддачею 340 кінських сил 500 Нм моменту, що крутить.

Однак коробка передач тут не зовсім проста. Формально це типова модульна трансмісія BMW, але в ній використані набори шестерень та вали BMW M, а зовнішній механізм, включаючи важіль, по суті спроектований заново.

З місця до ста родстер з "механікою" розганяється за 4,6 секунди - на 0,1 секунди повільніше спорткара з автоматом. Максимальна швидкість - ті ж 250 кілометрів на годину.

Стандартно BMW Z4 M40i оснащений кермовим механізмом зі змінним передатним ставленням, гальмами та диференціалом M Sport, а також адаптивною M-підвіскою, яку Pure Impulse довелося переналаштовувати заново.

При цьому деякі компоненти у машини зовсім специфічні — наприклад, спереду і ззаду стоять додаткові пружини (забезпечують навантаження основних на великих ходах відбою).

Також посилені затискачі переднього стабілізатора, переписаний алгоритм трекшн-контролю і, вперше для Z4, встановлені різнорозмірні колеса (діаметром 19 дюймів спереду і 20 — ззаду).

Візуально виділитися Pure Impulse допоможуть глянсовий чорний декор Shadowline та нові кольори кузова: у Європі це «металік» Frozen Deep Green, США — Sanremo Green.

У салоні - обробка шкірою Vernasca відтінку Cognac з чорним кантом та M-важіль КПП.

 

Опубликовано: 2 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.