Новости из этой рубрики
4 января 2018
1,3 миллиона кристаллов!
18 ноября 2015
Компания Lamborghini представила на автосалоне в Лос-Анджелесе заднеприводный…
22 марта 2017
Компания Jaguar Land Rover зарегистрировала 29 новых названий моделей, среди…
24 июня 2016
Кабриолет Daimler DB18 (шасси 49531), изготовленный в 1939 году по заказу…
24 мая 2019
Тираж коллекционного издания составит 50 экземпляров.
29 октября 2018
..который продали на аукционе за 10 минут.
Liux Animal - перший «рослинний» автомобіль

Іспанський стартап Liux представив перший у світі автомобіль із рослинної сировини. Електрокар Animal на 90 відсотків складається з вторинних та органічних матеріалів (наприклад, лляних волокон), оснащений 240-сильною силовою установкою та на одній зарядці здатний проїхати до 600 кілометрів. На ринок машина вийде в 2024 році, причому коштує від 39 000 євро. Знизити ціну допоможуть технології тривимірного друку та проста конструкція.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Інформації про Liux Animal поки що вкрай мало, а та, що є, здебільшого пояснює фундаментальну ідею, що лежить в основі електрокара. Іспанський стартап називає модель першим у світі автомобілем із рослинної сировини — і тут справді є чим пишатися.

На 90 відсотків Animal складається з вторинних та рослинних матеріалів. Кузов, салон і частково шасі, наприклад, виготовлені з біополімеру, у складі якого є лляні волокна та органічна смола.

Широке використання біокомпозитів має знизити масу машини на 200 кілограмів у порівнянні з типовим легковиком. Але й сама конструкція Animal максимально спрощена.

Кількість деталей зменшено на 25 відсотків, причому частину компонентів та прес-форми для шасі Liux збирається друкувати на 3D-принтерах. Батарейний блок під підлогою між осями має модульну конструкцію.

Електрокар підтримує встановлення до чотирьох акумуляторів. При максимальній ємності 90 кіловат-годин запас ходу дорівнює 600 кілометрів.

Електромотор при цьому один, він видає постійні 130 сил та пікові 240 і розганяє машину з місця до 60 миль на годину (97 км/год) за п'ять секунд. Гранична швидкість - 200 кілометрів на годину.

Цікаво, що іспанці обирали для свого дебютного проекту незвичний форм-фактор, адже Animal — не остогидлий кросовер, а універсал.

Автори обіцяють просторий та мінімалістичний салон, мультимедіа на Android Automotive з власною графічною оболонкою, зв'язок 5G та обчислювальну платформу зі штучним інтелектом.

Замовлення вже приймаються, хоча за планами електрокар вийде на ринок лише 2024 року.

За непідтвердженою поки що інформацією, ціна розпочнеться з 39 000 євро.

 

Опубликовано: 16 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.