Новости из этой рубрики
21 сентября 2017
Совсем скоро у детища Илона Маска может появиться серьезный конкурент в лице…
19 февраля 2020
Становится понятно, как они заслужили эту награду, за рулем купе AMG GLE 53.
27 июня 2022
И это самое доступное транспортное средство с шильдиком легендарной марки.
1 июня 2018
..или почему все в восторге от Bentley Flying Spur W12 S.
9 марта 2017
Компания Bentley представила концептуальный родстер EXP 12 Speed 6e, который…
Liux Animal - перший «рослинний» автомобіль

Іспанський стартап Liux представив перший у світі автомобіль із рослинної сировини. Електрокар Animal на 90 відсотків складається з вторинних та органічних матеріалів (наприклад, лляних волокон), оснащений 240-сильною силовою установкою та на одній зарядці здатний проїхати до 600 кілометрів. На ринок машина вийде в 2024 році, причому коштує від 39 000 євро. Знизити ціну допоможуть технології тривимірного друку та проста конструкція.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Інформації про Liux Animal поки що вкрай мало, а та, що є, здебільшого пояснює фундаментальну ідею, що лежить в основі електрокара. Іспанський стартап називає модель першим у світі автомобілем із рослинної сировини — і тут справді є чим пишатися.

На 90 відсотків Animal складається з вторинних та рослинних матеріалів. Кузов, салон і частково шасі, наприклад, виготовлені з біополімеру, у складі якого є лляні волокна та органічна смола.

Широке використання біокомпозитів має знизити масу машини на 200 кілограмів у порівнянні з типовим легковиком. Але й сама конструкція Animal максимально спрощена.

Кількість деталей зменшено на 25 відсотків, причому частину компонентів та прес-форми для шасі Liux збирається друкувати на 3D-принтерах. Батарейний блок під підлогою між осями має модульну конструкцію.

Електрокар підтримує встановлення до чотирьох акумуляторів. При максимальній ємності 90 кіловат-годин запас ходу дорівнює 600 кілометрів.

Електромотор при цьому один, він видає постійні 130 сил та пікові 240 і розганяє машину з місця до 60 миль на годину (97 км/год) за п'ять секунд. Гранична швидкість - 200 кілометрів на годину.

Цікаво, що іспанці обирали для свого дебютного проекту незвичний форм-фактор, адже Animal — не остогидлий кросовер, а універсал.

Автори обіцяють просторий та мінімалістичний салон, мультимедіа на Android Automotive з власною графічною оболонкою, зв'язок 5G та обчислювальну платформу зі штучним інтелектом.

Замовлення вже приймаються, хоча за планами електрокар вийде на ринок лише 2024 року.

За непідтвердженою поки що інформацією, ціна розпочнеться з 39 000 євро.

 

Опубликовано: 16 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.