Новости из этой рубрики
29 октября 2018
..который продали на аукционе за 10 минут.
7 сентября 2016
Немецкое тюнинг-ателье Spofec представило программу доработок для кабриолета…
20 января 2021
Баварский концерн перенесет спорный стиль современных автомобилей на…
13 июля 2016
Ретро автомобили – это не просто средства передвижения из прошедшего века, они…
25 октября 2019
Серию эксклюзивных байков построят вместе с маркой Brough Superior.
30 сентября 2020
Заявлены две модификации.
Porsche 928 перетворили на ретрофутуристичний рестомод Nebula

Компанія Porsche переробила модель 928 на кшталт 2000-х. Допомогли їй у цьому американський художник та архітектор Даніель Аршам, а також віртуальний дизайнер Хайзал Салім, він же The Kyza. Машині трохи змінили зовнішність і повністю перешили салон, використовуючи шкіру, штучну замшу Ultrasuede і текстиль від амстердамської Byborre.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Восьмициліндровий Porsche 928 (1977-1995) все частіше стає основою для експериментів. 2021 року два бразильці намалювали його сучасну версію — і вийшло досить непогано.

А 2022-го світло побачило рестомод 928 by Nardone Automotive. Над ним попрацював Карло Борромео, автор екстер'єрів Delta Futurista та Project Rekall та за сумісництвом креативний директор ательє Garage Italia.

Тепер представлений ще більш екстравагантний Nebula 928. Це спільний проект Porsche, американського художника Даніеля Аршама і Хайзала Саліма.

Спорткар символізує естетику 2000-х. Саме тому в ньому ідеально поєднуються форми оригінальної машини та сучасних «Порше» — свого роду ретрофутуризм.

Тут інакше оформлені передня частина кузова та корми. Ну, а салон можна прийняти за чергову роботу Куроша Мансорі.

Для оббивки сидінь використовується фіолетова шкіра та кастомний текстиль виробництва амстердамської Byborre. На передній панелі – штучна замша Ultrasuede.

Незвичайно виглядають алюмінієве кермо з асиметричною центральною частиною і набалдашник важеля коробки передач.

 

Опубликовано: 14 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.