Новости из этой рубрики
14 октября 2015
Tesla выпустит новую версия ПО для электромобилей Tesla Model S и Model X 15…
6 марта 2018
Первыми машинами, которые получат новинку, станут обновленные Mercedes-Maybach…
10 апреля 2019
Такая функция может появиться в будущих обновлениях системы.
22 марта 2023
Представлено купе Black Badge Wraith Black Arrow.
29 сентября 2021
Юбилейное исполнение предлагается исключительно с двигателем V12.
13 июня 2017
Мы выбрали десят­ь автомобильных новинок, на которые вам стоит обратить…
Rolls-Royce представив ще один ексклюзивний Droptail, натхненний квіткою

Rolls-Royce показав спеціальний кабріолет Amethyst Droptail. Автомобіль, переданий замовнику на приватному заході у швейцарському Гштаді, – це другий із чотирьох унікальних Droptail. Першим став червоний La Rose Noire, пофарбований у колір троянд сорту Black Baccara. При створенні Amethyst Droptail дизайнери Rolls-Royce Bespoke також черпали натхнення в квітці: цього разу джерелом ідей послужив globe amaranth, він гомфрена ніжно-фіолетового кольору.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

В екстер'єрі бузковий відтінок зі срібним підтоном поєднується з темно-фіолетовою фарбою з синіми, червоними та пурпуровими частинками слюди, доданими для посилення блиску.

Грати радіатора вперше відполірували вручну, що зайняло понад 50 годин. Те саме стосується композитного повітрозабірника знизу, прикрашеного 202 крихітними «штрихами» з нержавіючої сталі. Фішка Amethyst Droptail – у задній частині, покритій цілісним шматком деревини.

У Rolls-Royce відзначають, що це єдиний у світі автомобіль, у якому притискну силу створює необроблена дошка.

Клієнт також попросив виробника розробити електрохромне скло, що змінює прозорість. Для цього довелося експериментувати із 60 варіантами.

Кінцевий у непроникному варіанті має фіолетовий відтінок, а в напівпрозорому – коричневий Sand Dunes, як сидіння у салоні.

Що стосується салону, то в обробці застосовані дерево та шкіра у вищезгаданому кольорі, які поєднуються з фіолетовим. Понад 150 зразків деревини протягом восьми тисяч годин випробовували сонячним світлом, дощем та високими температурами.

У передню панель вбудований годинник Vacheron Constantin з ручним заводом, двовісним турбійоном, зроблений вручну в Женеві та оформлений разом з дизайнерами Rolls-Royce.

Знімний годинник — господар кабріолету за бажання може вийняти його і взяти з собою.

 

Опубликовано: 28 августа 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.