Новости из этой рубрики
11 мая 2022
Машина существует исключительно в виртуальном виде.
7 декабря 2015
Компания Porsche официально подтвердила запуск в серию электрической модели,…
15 декабря 2022
Дизайн машин створений у співпраці з британським художником Сашком Джафрі.
7 августа 2023
Це спецверсія Huracan Sterrato з унікальним кольором кузова та декором.
17 мая 2018
Компания Mercedes-AMG расширила количество модификаций в семействе спорткаров…
28 сентября 2020
Специальное издание кроссовера отличается внешним исполнением и оснащением.
Rolls-Royce представив ще один ексклюзивний Droptail, натхненний квіткою

Rolls-Royce показав спеціальний кабріолет Amethyst Droptail. Автомобіль, переданий замовнику на приватному заході у швейцарському Гштаді, – це другий із чотирьох унікальних Droptail. Першим став червоний La Rose Noire, пофарбований у колір троянд сорту Black Baccara. При створенні Amethyst Droptail дизайнери Rolls-Royce Bespoke також черпали натхнення в квітці: цього разу джерелом ідей послужив globe amaranth, він гомфрена ніжно-фіолетового кольору.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

В екстер'єрі бузковий відтінок зі срібним підтоном поєднується з темно-фіолетовою фарбою з синіми, червоними та пурпуровими частинками слюди, доданими для посилення блиску.

Грати радіатора вперше відполірували вручну, що зайняло понад 50 годин. Те саме стосується композитного повітрозабірника знизу, прикрашеного 202 крихітними «штрихами» з нержавіючої сталі. Фішка Amethyst Droptail – у задній частині, покритій цілісним шматком деревини.

У Rolls-Royce відзначають, що це єдиний у світі автомобіль, у якому притискну силу створює необроблена дошка.

Клієнт також попросив виробника розробити електрохромне скло, що змінює прозорість. Для цього довелося експериментувати із 60 варіантами.

Кінцевий у непроникному варіанті має фіолетовий відтінок, а в напівпрозорому – коричневий Sand Dunes, як сидіння у салоні.

Що стосується салону, то в обробці застосовані дерево та шкіра у вищезгаданому кольорі, які поєднуються з фіолетовим. Понад 150 зразків деревини протягом восьми тисяч годин випробовували сонячним світлом, дощем та високими температурами.

У передню панель вбудований годинник Vacheron Constantin з ручним заводом, двовісним турбійоном, зроблений вручну в Женеві та оформлений разом з дизайнерами Rolls-Royce.

Знімний годинник — господар кабріолету за бажання може вийняти його і взяти з собою.

 

Опубликовано: 28 августа 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.