Новости из этой рубрики
25 октября 2019
Серию эксклюзивных байков построят вместе с маркой Brough Superior.
26 ноября 2020
Всего будет выпущено 630 таких мотоциклов.
6 мая 2019
Британский флагман-тяжеловес сменил поколение.
27 мая 2022
Итальянцы утверждают, что он не уступает купе по динамике.
4 мая 2022
Автомобиль будет выпущен в единственном экземпляре.
16 июня 2022
Он окрашен в синий оттенок Bugatti Bleu в сочетании с серебристыми колесами.
Сімейство Porsche Taycan оновлено

Taycan Turbo S став найпотужнішим і найшвидшим серійним Porsche. Taycan Turbo S - це один з представників сімейства Taycan, також як "позашляховий" універсал Cross Turismo, - обидва вони зазнали оновлення і переступили в 2025 модельний рік. Оновлення принесло Тайкану силову установку більшої потужності, збільшений запас ходу та швидшу зарядку. Ціни в США стартують зі 101 395 доларів, тоді як дорестайлінгова модель коштувала від 92 550 доларів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

На північноамериканському ринку оновлена модель з кузовом седан буде представлена в модифікаціях Taycan, Taycan 4S, Taycan Turbo та Taycan Turbo S, а універсал – Taycan 4 Cross Turismo, Taycan 4S Cross Turismo, Taycan Turbo Cross Turismo та Taycan Turbo S.

Останній найдорожчий у лінійці, він коштує 213695 доларів. Стандартний універсал Sport Turismo з гами зник — але це стосується лише США та Канади.

Рестайлінговий Taycan можна відрізнити від дореформованого за новим дизайном фар та задніх ліхтарів, а також тривимірної назви марки на кормі. У палітру додали нові відтінки кузова та два нові варіанти оздоблення інтер'єру. У салоні оновився екран мультимедійної системи – тепер на нього можна виводити потокове відео.

До списку оснащення електрокарів початкового рівня увійшла пневмопідвіска, система моніторингу сліпих зон, підігрів керма, «розумний» асистент планування маршруту та система допомоги при зміні смуги руху.

Porsche значно збільшив потужність силових установок: у базового Taycan віддача зросла з колишніх 402 кінських сил до 483 сил, а у Turbo S - з 750 до 938 сил.

Версія Taycan Turbo S тепер носить звання найпотужнішого і найшвидшого серійного Porsche: з місця до 100 кілометрів на годину такий електрокар розганяється за 2,3 секунди, що на 0,3 секунди краще за попередній показник.

Найпотужнішим став електромотор, встановлений на задній осі, а крім того, Taycan з опціональним пакетом Sport Chrono доступне 10-секундне збільшення потужності на 94 кінські сили.

Нарешті, скоротився час зарядки: наповнення з 10 до 80 відсотків при 15 градусах за Цельсієм тепер займає 18 хвилин замість колишніх 37. 678 за циклом WLTP.

 

Опубликовано: 9 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.