Новости из этой рубрики
12 ноября 2015
Компания Apple начала переговоры с банками о создании сервиса денежных…
25 июля 2016
Американский оператор сотовой связи Verizon согласовал покупку портала Yahoo…
2 ноября 2016
Сейчас новую функцию тестируют порядка 20 брендов.
6 октября 2015
Компания Apple приобрела стартап Perceptio, занимающийся разработкой…
8 декабря 2017
Продукт под названием Turbienchen будет продаваться в фирменном магазине на…
23 февраля 2024
Американського автовиробника обійшов Mercedes-Benz.
Ціни на розкішну нерухомість в Дубаї зросли на 225% з 2020 року, підтверджують дослідження

За даними останнього дослідження, ціни на розкішну нерухомість в Дубаї продовжують стрімко зростати, збільшившись на 225% з початку 2020 року. Цей вражаючий ріст свідчить про неослаблюючий інтерес до еміратської нерухомості серед інвесторів та покупців.

Дубай підтверджує свою позицію лідера, утримуючи перше місце в світовому рейтингу за зростанням цін на нерухомість вже восьмий квартал поспіль. Цей безперервний підйом в значенні нерухомості робить емірати надзвичайно привабливими для тих, хто прагне вкласти свої кошти в стабільні та перспективні активи.

Аналітики вказують на кілька факторів, які сприяють такому вражаючому росту цін. Один з ключових моментів - це активна інфраструктурна та економічна діяльність в регіоні. Дубай продовжує розвиватися у важливий міжнародний центр, приваблюючи бізнес та туризм. Це з свого боку створює високий попит на нерухомість різного рівня комфорту.

Фахівці також відзначають, що Дубай залишається пріоритетним місцем для світових інвесторів, які шукають безпечні та високодохідні об'єкти для вкладень. Унікальні проекти, інноваційний дизайн та першокласні зручності роблять дубайську нерухомість дуже привабливою для тих, хто прагне забезпечити собі комфортне та розкішне проживання.

З урахуванням поточних тенденцій економічного та інвестиційного зростання, а також неослаблюючого інтересу до Дубаю, аналітики прогнозують, що ціни на нерухомість продовжать демонструвати стійкий ріст, роблячи емірати одним з найбільш динамічних та перспективних ринків нерухомості в світі.

Опубликовано: 28 августа 2023
Источник: insight-city.com
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.