Новости из этой рубрики
25 сентября 2017
Швейцарская компания Swiss Alpine Air начала продажу горного воздуха Альп в…
15 мая 2018
Tesla опубликовала крайне занимательное видео, которое, скорее всего, должно…
27 декабря 2016
Snapchat купил израильский стартап Cimagine, занимающийся развитием платформы…
17 августа 2016
Мессенджер Snapchat покупает сервис Vurb, сообщает Business Insider, ссылаясь…
16 октября 2015
Осто­рож­но, спой­лер: из 10 круп­ней­ших сли­я­ний в ис­то­рии…
11 марта 2016
Здание площадью 15 000 кв. м расположено на севере города и способно принять до…
Estee Lauder завершив операцію з купівлі Tom Ford

Американський виробник косметики та парфумерії Estée Lauder підписав угоду про купівлю люксового бренду Tom Ford. Його вартість становила 2,8 мільярда доларів. Про це пише The New York Time.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Це найбільша угода історії американського виробника косметики. Компанія також візьме боргові зобов'язання Tom Ford. Засновник бренду Том Форд залишиться у компанії «креативним стратегом» до кінця 2023 року.

Інформація про переговори двох компаній з'явилася ще у серпні цього року. Проте газета The Wall Street Journal писала, що гарантій підписання угоди немає, оскільки на покупку бренду претендували інші фірми. Головним конкурентом Estee Lauder у придбанні Tom Ford був французький конгломерат Kering.

Estee Lauder, окрім виробництва продукції під своїм основним ім'ям, володіє близько 30 брендами по всьому світу, у тому числі MAC Cosmetics, Clinique, а також виробляє парфумерію для модних будинків DKNY та Tom Ford.

Опубликовано: 16 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.