Новости из этой рубрики
6 декабря 2016
Сервис по вызову такси Uber купил стартап Geometric Intelligence, который…
31 января 2018
Стоимость сделки составила 1,1 миллиарда долларов.
29 декабря 2015
Список новых революционных технологий, которые могут в корне изменить принципы…
29 июля 2020
Как список изменился за год и как его в следующем году изменит пандемия?
3 декабря 2015
Проект потребовал €360 млн инвестиций, из которых 60% предоставили французские…
11 марта 2016
Здание площадью 15 000 кв. м расположено на севере города и способно принять до…
Mercedes-Benz та BMW оголосили про створення спільного підприємства

Mercedes-Benz та BMW оголосили про створення спільного підприємства. Сторони заявили, що китайська філія Mercedes-Benz та BMW-Brilliance створять мережу зарядних станцій, щоб задовольнити попит на послуги зарядки. В обох автогігантів буде по 50 відсотків акцій у спільному підприємстві. Інших фінансових подробиць не наводяться, оскільки проект ще має отримати схвалення з боку китайської антимонопольної служби.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

План Mercedes-Benz і BMW побудувати не менше 1000 точок зі швидкими зарядними станціями і 7000 зарядних слотів до кінця 2026 року. Технічні подробиці про термінали не наводяться.

Відомо, що заряджатися на нових точках зможуть електромобілі та гібриди всіх марок, а власники «Мерседесів» та BMW отримають ексклюзивні послуги, наприклад, забронювати розетку онлайн.

Спільне підприємство планує закуповувати електроенергію із відновлюваних джерел енергії, тобто китайські клієнти отримають екологічно чисту електрику.

Перша партія зарядних терміналів від СП Mercedes-Benz і BMW має бути запущена в 2024 році, географія інфраструктури не розкривається, але йдеться про «ключові міста Китаю».

Хоча Mercedes-Benz та BMW конкурують на більшості ринків, у Китаї німецьким автогігантам довелося об'єднатися, адже місцеві автовиробники пішли вперед.

Tesla, Li Xiang, Xpeng, Huawei та Nio інвестують сотні мільйонів доларів у власні мережі, причому плани включають і 500-кіловатні термінали, і мережі зі швидкозмінними акумуляторами, і звичайні «суперчарджери».

Опубликовано: 4 декабря 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.