Новости из этой рубрики
17 мая 2019
Forbes опубликовал свой ежегодный рейтинг Global 2000, где определил крупнейшие…
20 ноября 2017
В течение нескольких дней во Флоренции будет работать ресторан-магазин-сад…
30 ноября 2015
Компания Swatch SA (Швейцария) подписала соглашение вместе с американской Visa…
24 января 2020
Итальянская компания заняла первое место в рейтинге Global 500.
12 апреля 2016
25% предпринимателей-миллиардеров не имеют высшего образования — не окончили…
Mercedes-Benz та BMW оголосили про створення спільного підприємства

Mercedes-Benz та BMW оголосили про створення спільного підприємства. Сторони заявили, що китайська філія Mercedes-Benz та BMW-Brilliance створять мережу зарядних станцій, щоб задовольнити попит на послуги зарядки. В обох автогігантів буде по 50 відсотків акцій у спільному підприємстві. Інших фінансових подробиць не наводяться, оскільки проект ще має отримати схвалення з боку китайської антимонопольної служби.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

План Mercedes-Benz і BMW побудувати не менше 1000 точок зі швидкими зарядними станціями і 7000 зарядних слотів до кінця 2026 року. Технічні подробиці про термінали не наводяться.

Відомо, що заряджатися на нових точках зможуть електромобілі та гібриди всіх марок, а власники «Мерседесів» та BMW отримають ексклюзивні послуги, наприклад, забронювати розетку онлайн.

Спільне підприємство планує закуповувати електроенергію із відновлюваних джерел енергії, тобто китайські клієнти отримають екологічно чисту електрику.

Перша партія зарядних терміналів від СП Mercedes-Benz і BMW має бути запущена в 2024 році, географія інфраструктури не розкривається, але йдеться про «ключові міста Китаю».

Хоча Mercedes-Benz та BMW конкурують на більшості ринків, у Китаї німецьким автогігантам довелося об'єднатися, адже місцеві автовиробники пішли вперед.

Tesla, Li Xiang, Xpeng, Huawei та Nio інвестують сотні мільйонів доларів у власні мережі, причому плани включають і 500-кіловатні термінали, і мережі зі швидкозмінними акумуляторами, і звичайні «суперчарджери».

Опубликовано: 4 декабря 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.