Новости из этой рубрики
6 июля 2021
В 27-ю годовщину со дня основания Amazon Безос передал пост гендиректора Энди…
6 декабря 2016
Сервис по вызову такси Uber купил стартап Geometric Intelligence, который…
23 ноября 2017
Со "скучной" надписью.
25 июля 2016
Американский оператор сотовой связи Verizon согласовал покупку портала Yahoo…
11 декабря 2017
Компании могут объявить о сделке уже сегодня.
21 июня 2016
Американская Visa Inc., одна из крупнейших в мире компаний по обслуживанию…
Prada знову став найпопулярнішим брендом у світі

Кожен сезон платформа Lyst Index проводить дослідження та виявляє найпопулярніший модний будинок. У першому кварталі 2023 року топ очолив Prada - вдруге поспіль. 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

На другому місці інший бренд, який очолює Міучча Прада, — Miu Miu. Інтерес до нього підігрів показ осінь-зима 2023, колаборація з New Balance та Pocket Bag. За маркою слідує Moncler, який займав цю ж позицію минулого року.

Valentino піднявся на одну позицію і став четвертим, Loewe п'ятим, а Bottega Veneta залишився на шостому місці. Dolce & Gabbana зайняв сьоме місце, а Versace опинився на восьмому (у 2022 він був на п'ять позицій нижче) і показав один із найбільших приростів у цьому кварталі. На це вплинув показ осінь-зима 2023 року, який зібрав понад 39,8 мільйонів переглядів на TikTok.

Gucci, який неодноразово визнавали найпопулярнішим брендом у світі, опустився на сім позицій на дев'яте місце. Офіційно причина не була названа, але це може бути пов'язане з відходом Алессандро Мікеле, через що будинок протягом цілого сезону не мав креативного директора. Замикає першу десятку Saint Laurent.

З 11-го по 20-е - по порядку - Dior, Nike, Louis Vuitton, Diesel, Burberry, Fendi, Skims (дебютував в індексі Lyst), Balenciaga, Jacquemus та JW Anderson.

Опубликовано: 20 апреля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.