Новости из этой рубрики
11 марта 2016
Среди начинающих предпринимателей бытует мнение, что после получения инвестиций…
25 сентября 2018
Компании официально объявят о сделке на этой неделе.
22 декабря 2016
Американский Forbes составил рейтинг лучших стран для ведения бизнеса по итогам…
20 апреля 2023
Бренд лідирує у списку Lyst Index другий рік поспіль.
12 марта 2016
Ecoisme стал единственным попавшим в программу стартапом из СНГ.
13 октября 2016
Корпорация Google объявила о приобретении стартапа Famebit, разработавшего…
Prada знову став найпопулярнішим брендом у світі

Кожен сезон платформа Lyst Index проводить дослідження та виявляє найпопулярніший модний будинок. У першому кварталі 2023 року топ очолив Prada - вдруге поспіль. 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

На другому місці інший бренд, який очолює Міучча Прада, — Miu Miu. Інтерес до нього підігрів показ осінь-зима 2023, колаборація з New Balance та Pocket Bag. За маркою слідує Moncler, який займав цю ж позицію минулого року.

Valentino піднявся на одну позицію і став четвертим, Loewe п'ятим, а Bottega Veneta залишився на шостому місці. Dolce & Gabbana зайняв сьоме місце, а Versace опинився на восьмому (у 2022 він був на п'ять позицій нижче) і показав один із найбільших приростів у цьому кварталі. На це вплинув показ осінь-зима 2023 року, який зібрав понад 39,8 мільйонів переглядів на TikTok.

Gucci, який неодноразово визнавали найпопулярнішим брендом у світі, опустився на сім позицій на дев'яте місце. Офіційно причина не була названа, але це може бути пов'язане з відходом Алессандро Мікеле, через що будинок протягом цілого сезону не мав креативного директора. Замикає першу десятку Saint Laurent.

З 11-го по 20-е - по порядку - Dior, Nike, Louis Vuitton, Diesel, Burberry, Fendi, Skims (дебютував в індексі Lyst), Balenciaga, Jacquemus та JW Anderson.

Опубликовано: 20 апреля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.