Новости из этой рубрики
28 марта 2016
Бум технологических стартапов подходит к концу, и те из них, что успели…
25 апреля 2016
Основатель Tesla Motors Илон Маск работает над проектом создания беспилотного…
21 августа 2018
Британская компания выходит на IPO. И тем самым доказывает, что в сегменте моды…
18 сентября 2017
В мае 2017 года компания Waymo, разработчик беспилотных автомобилей для Google,…
Prada знову став найпопулярнішим брендом у світі

Кожен сезон платформа Lyst Index проводить дослідження та виявляє найпопулярніший модний будинок. У першому кварталі 2023 року топ очолив Prada - вдруге поспіль. 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

На другому місці інший бренд, який очолює Міучча Прада, — Miu Miu. Інтерес до нього підігрів показ осінь-зима 2023, колаборація з New Balance та Pocket Bag. За маркою слідує Moncler, який займав цю ж позицію минулого року.

Valentino піднявся на одну позицію і став четвертим, Loewe п'ятим, а Bottega Veneta залишився на шостому місці. Dolce & Gabbana зайняв сьоме місце, а Versace опинився на восьмому (у 2022 він був на п'ять позицій нижче) і показав один із найбільших приростів у цьому кварталі. На це вплинув показ осінь-зима 2023 року, який зібрав понад 39,8 мільйонів переглядів на TikTok.

Gucci, який неодноразово визнавали найпопулярнішим брендом у світі, опустився на сім позицій на дев'яте місце. Офіційно причина не була названа, але це може бути пов'язане з відходом Алессандро Мікеле, через що будинок протягом цілого сезону не мав креативного директора. Замикає першу десятку Saint Laurent.

З 11-го по 20-е - по порядку - Dior, Nike, Louis Vuitton, Diesel, Burberry, Fendi, Skims (дебютував в індексі Lyst), Balenciaga, Jacquemus та JW Anderson.

Опубликовано: 20 апреля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.