Новости из этой рубрики
18 мая 2018
Компания по изготовлению аксессуаров для смартфонов Caviar начала продажи…
30 июня 2016
Компания Vertu пополнила коллекцию смартфонов Aster серией Aster Chevron с…
27 декабря 2022
Новинка приурочена до річниці співпраці двох британських брендів.
21 мая 2019
Французский бренд выпустил аксессуар для любителей настольного тенниса.
10 октября 2016
Британская компания Bowers & Wilkins в честь своего 50-летия выпустила люксовые…
Aston Martin випустила велосипед за ціною автомобіля

Звичайно, Aston Martin не перший автовиробник, який випускає під своїм брендом велосипеди. Але ми в глибині душі сподівалися, що він буде останнім, хто це зробить. Джеймс Бонд не їздив велосипедом! Але тепер йому, мабуть, доведеться.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Компанія Aston Martin у колаборації з компанією J.Laverack, відомою своїми титановими байками, випустила шикарну модель J.Laverack Aston Martin.1R. Представили її у Лондоні 2 листопада 2023 року.

Дизайн рами створювали спеціалісти Aston Martin, а реалізовували проект уже хлопці з J.Laverack. Як матеріал для рами використані вуглепластикові трубки і титанові з'єднання.

Передач - 12, комплектуючі професійного рівня, тросики заховані всередину рами, дискові гальма, чотирипоршневі. І ніяких дурниць на кшталт підвіски!

При замовленні велосипеда клієнт зможе не тільки вибрати колір рами, що відповідає автомобільній лінійці Aston Martin, алькантару ручок та забарвленням окремих елементів, а й, наприклад, замовити під себе довжину шатунів.

У комплекті з велосипедом піде кофр для його транспортування, зроблений з алюмінію або вуглепластику та насос з ручками, обробленими алькантарою.

 

Опубликовано: 3 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.