Новости из этой рубрики
18 мая 2016
Alpha Pianos, компания по созданию легко транспортирующихся музыкальных…
22 ноября 2021
А также доску для серфинга, шлемы, бомбер и многое другое.
13 октября 2016
Студия дизайнера Ричарда Кларксона представила беспроводную аудиоколонку,…
10 марта 2023
Пропонує чотири різні режими електричної допомоги.
Ferrari випустила титанову ручку в стилі тарги Daytona SP3

Компанія Ferrari випустила титанову ручку за 30 800 євро. Вона називається Montblanc Ferrari Stilema SP3 та створена під натхненням від другої моделі лінійки Icona, тарги Daytona SP3. Ручка оснащена інноваційним механізмом заправлення чорнил та пером із біле золото. Ну а формою Stilema нагадує те, з чого починаються автомобілі Ferrari, абстрак, в яких важливо лише гармонійність візуального образу.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Компанія Ferrari дуже ретельно підходить до вибору партнерів, тому у світі не так багато тих, хто може похвалитися співпрацею зі знаменитим італійським брендом.

Виробнику аксесуарів та предметів розкоші Montblanc у цьому плані пощастило. У 2021 році фірма випустила серію колекційних ручок, присвячену Енцо Феррарі.

А тепер шеф-дизайнер марки Флавіо Манцоні у співпраці з Montblanc створив ще унікальніший аксесуар — перову ручку Montblanc Ferrari Stilema SP3.

Дизайн «Стилеми» заснований на зовнішності тарги Daytona SP3. Для корпусу ручки Montblanc вибрала нетиповий для себе титан, а також спроектувала унікальний механізм заливки чорнила, що ховається за прозорим червоним лезом на торці.

За словами Манцоні, Stilema SP3 є втіленням процесу пошуку форми майбутнього автомобіля.

Приблизно так виглядають абстрактні ескізи нових Ferrari, коли важливими є не деталі, а чистота і гармонійність візуального образу. Лінії на корпусі є відсиланням до Daytona SP3, а також культової Ferrari Testarossa.

Ручка ідеально збалансована і має згладжені поверхні, тому Манцоні вважає, що краще тримати її на столі, а не носити в кишені.

Перо Stilema SP3 виготовлене вручну з білого золота 750 проби, причому його форма ідеально підходить як для письма, так і для малювання ескізів.

Тираж «Стилеми» відомий, лише 599 екземплярів. Ціна – фантастичні 30 800 євро.

 

Опубликовано: 14 февраля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.