Новости из этой рубрики
31 мая 2016
Компания Vertu, производящая люксовые мобильные телефоны, выпустила…
14 февраля 2019
Инженеры из Кремниевой долины начали сбор средств на обновленную версию…
14 декабря 2015
Компания VAIO, выкупившая ноутбучный бизнес Sony, активно пытается вернуться на…
12 декабря 2022
Тираж «гіперсейфів» обмежений 75 екземплярами.
15 августа 2017
Bang & Olufsen представила BeoLab 50, напольную колонку из дерева и металла с…
19 сентября 2016
Leica известна прежде всего своими фотокамерами, стоимость которых обычно…
House of Marley випустили екологічно чисті розкішні навушники та вкладиші

House of Marley представив дві нові моделі своїх розкішних навушників. Команда дизайнерів компанії, створеної у співпраці з родиною Боба Марлі, прокладає шлях до музичного обладнання, створеного з екологічно чистих матеріалів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Першою в лінійці є стильна пара накладних навушників під назвою Positive Vibration Frequency Headphones. Комфорт на першому місці завдяки товстому наголов’ю та амбушюрам, а конструкція повністю закриває вухо, забезпечуючи пасивну шумоізоляцію. Навушники також мають мікрофон і 34 години автономної роботи від одного заряду, що робить їх ідеальними для прослуховування в дорозі.

У комплекті з навушниками є бездротові навушники Champion 2 True Wireless Earbuds, пара тонких навушників, які надають перевагу щільному приляганню. Для тих, хто боїться втратити насадки або просто хоче відчувати себе в безпеці, насадки оснащені регульованим спортивним крилом, яке фактично фіксує їх на місці. Вони забезпечують 35 годин прослуховування, а футляр сумісний із звичайною та бездротовою зарядкою. 

І навушники, і вкладиші містять силікон, виготовлений з органічної бавовни та переробленої коноплі, і постачаються в упаковку з матеріалів, які можна переробити.

Навушники Positive Vibration Frequency доступні на веб-сайті House of Marley і доступні в кольорах «Black», «Rasta» і «Copper» і коштують 99,99 доларів США, а навушники Champion 2 True Wireless Earbuds доступні в «Black» і «Cream». за 89,99 доларів США.

Частина виручених коштів буде передана на підтримку глобального лісовідновлення та збереження океану.

 

Опубликовано: 22 августа 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.