Новости из этой рубрики
1 февраля 2017
Gita — «умный» чемодан, который может самостоятельно перемещаться по улице и…
18 августа 2017
Кататься красиво!
12 ноября 2015
Первым смартфоном BlackBerry под управлением операционной системы Android стала…
1 ноября 2023
Монстр продуктивності всередині та знайомий дизайн зовні.
4 августа 2016
Если у вас есть больше денег, чем средний банк хранит в своих сейфах, то можно…
26 ноября 2015
iPad Pro – устройство великолепное, но весьма неоднозначное. Правда, нашлось…
Lamborghini випустила вінілові платівки зі звуками двигунів V12

Lamborghini випустила вінілові платівки зі звуками двигунів V12. Італійський автовиробник випустив черговий аксесуар для шанувальників бренду Lamborghini. На цей раз партнером бренду стала компанія Technics, яка існує все ті ж 60 років, що і автовиробник, але випускає не спорткари, а професійне музичне обладнання для діджеїв. Продуктом спільної творчості став програвач вінілових платівок, оформлений у фірмовому стилі Lamborghini, та платівки зі звуками моторів V12.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Новий програвач SL-1200M7B – це спеціальна версія, створена на основі діджейських моделей SL-1200MK7/SL-1210MK7, яка отримала дизайн із мотивами культового Y-подібного візерунка Automobili Lamborghini.

Помаранчевий, зелений та жовтий кольори SL-1200M7B засновані на найзнаковіших відтінках автомобілів італійської автомобільної марки.

Він оснащений бездротовим двигуном з прямим приводом, регулюванням моменту, що крутить, функцією зворотного відтворення і контролем висоти тону.

У тонармі із традиційною S-подібною формою використовуються високоточні підшипники. Покупців на SL-1200M7B чекає ексклюзивний подарунок.

Це вінілова пластинка у вигляді колеса від Lamborghini Revuelto зі звуками потужного двигуна і саундтреком руху шести різних суперкарів Lamborghini з двигуном V12, записаним спеціально для цього проекту - на платівці зафіксовано рев моторів 400GT 2+2, Miura SV, 25th Anniversary Count., Murcielago LP 640 та Revuelto.

Покупці SL-1200M7B також отримають килимок та дві наклейки з логотипами Automobili Lamborghini та Technics.

Тираж програвача обмежений - він доступний для замовлення з 9 травня до кінця червня 2024 року. Вартість не повідомляється.

 

Опубликовано: 13 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.