Новости из этой рубрики
8 сентября 2016
Завершилась сентябрьская презентация Apple. Компания представила iPhone 7 и…
1 июля 2022
Хороший звук еще никогда не был таким стильным.
15 сентября 2021
iPad mini изменился сильно, все остальное — не очень.
18 апреля 2023
Чотири колекції, названі на честь улюблених районів Парижа дизайнера.
29 декабря 2021
В коллаборации со спортсменом Джеймсом Макгратом.
3 февраля 2017
Дизайнер Филипп Старк представил уникальную разработку.
Louis Vuitton представив колекцію спортивних товарів

Люксові будинки завжди створювали об’єкти для високого стилю життя своїх клієнтів. Chanel випустила дошки для серфінгу, Dior - набори для садівництва, Gucci має свої стільці, а Balenciaga має свій асортимент суперечливих «об’єктів». А от Louis Vuitton виробляє різноманітні спортивні товари.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Для своєї останньої колекції спортивних товарів LV підвищує ставку. Колекція починається з невеликих пропозицій, таких як рушники для гольфу за 530 доларів, сумки для сонцезахисних окулярів, скакалки та гра в шахи за 4600 доларів.

Особливо пощастило шанувальникам футболу, оскільки Louis Vuitton випускає свій власний футбольний м’яч у вінтажному стилі з натуральної коров’ячої шкіри, який під час використання набуває нальоту медового кольору. Він продається за 2550 доларів та добре поєднується з баскетбольним кільцем NBA x LV за 7150 доларів і шкіряним столом для настільного футболу вартістю 87 500 доларів.

Стосовно столів також доступні різноманітні більярдні столи вартістю від 107 000 доларів до 131 000 доларів залежно від використовуваної шкіри. 

Стіл для настільного тенісу, сумки для гольфу, дошки для ковзанів і серфінгу, велосипедні шоломи, снігові маски, пазли, лижі, тренажерні килимки, гантелі та тримачі для фляг також мають місце в колекції.

Весь асортимент вже доступний онлайн.

 

Опубликовано: 25 апреля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.