Новости из этой рубрики
8 декабря 2016
Дизайнер доказал свою любовь к музыке выходом наушников с серебряными вставками.
15 апреля 2019
Экспериментальная модель.
22 марта 2017
Компания Apple представила несколько обновленных устройств: специальную версию…
26 ноября 2015
iPad Pro – устройство великолепное, но весьма неоднозначное. Правда, нашлось…
31 октября 2018
Октябрьское мероприятие компании превзошло все ожидания.
27 июля 2016
BlackBerry не торопится выбрасывать белый флаг. Вместо этого, компания…
Mercedes-Benz представила електричний самокат за 1400 євро

Компанія Mercedes-Benz представила електричний самокат AMG. Він розроблений у співпраці зі швейцарською Micro Mobility Systems, оснащений 500-ватним електромотором, системою рекуперації та маршрутним комп'ютером з навігацією. Ціна - 1400 євро. Таким чином, це найдешевший продукт під маркою AMG.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Відділення Mercedes-AMG разом із швейцарською Micro Mobility Systems створили електричний самокат Mercedes-AMG E-Scooter, який нібито не має аналогів на ринку. За гучними словами ховається звичайний персональний транспорт «останньої милі» — він легкий, далекобійний і «зрозумілий» для будь-якого віку.

На одній зарядці самокат проїжджає 40 кілометрів і може розганятися до 20 кілометрів на годину. А ще розміщується в багажник, наприклад, седана Mercedes-AMG EQE.

У рух E-Scooter наводить 500-ватний (0,7 л.с.) електромотор. Розгоном управляє поворотна ручка, як на мотоциклі; вона відповідає за включення режиму рекуперація. Колеса діаметром 200 міліметрів повинні забезпечувати хороший накат, а індивідуально регульована підвіска спереду і ззаду - можливість припасування під їздку.

До того ж E-Scooter оснащений барабанними гальмами та дисплеєм, куди виводиться інформації про запас ходу, стан батареї, швидкість та інше. Є навіть навігаційна система, яка покаже найкоротший маршрут до пункту призначення.

У сухому залишку виходить, що Mercedes-AMG E-Scooter - це вдосконалена версія самокату Micro Explorer від самої Micro Mobility Systems.

Без брендингу AMG він коштує близько 1100 євро, з ним - 1400 євро.

 

Опубликовано: 24 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.