Новости из этой рубрики
2 октября 2023
Джерелом натхнення послужив прототип Speedtail XP2.
3 декабря 2020
Он доступен в 4 вариантах
15 января 2016
Sony представила необычное устройство, способное выполнять множество заданий по…
31 мая 2016
На технологической выставке Computex в Тайване Asus представила ZenBook 3,…
3 марта 2017
Love — это необычный виниловый проигрыватель, который умеет соединяться со…
22 декабря 2023
Обмежені набори MP 241 мають приголомшливе зелене хромоване покриття.
Mercedes-Benz представила електричний самокат за 1400 євро

Компанія Mercedes-Benz представила електричний самокат AMG. Він розроблений у співпраці зі швейцарською Micro Mobility Systems, оснащений 500-ватним електромотором, системою рекуперації та маршрутним комп'ютером з навігацією. Ціна - 1400 євро. Таким чином, це найдешевший продукт під маркою AMG.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Відділення Mercedes-AMG разом із швейцарською Micro Mobility Systems створили електричний самокат Mercedes-AMG E-Scooter, який нібито не має аналогів на ринку. За гучними словами ховається звичайний персональний транспорт «останньої милі» — він легкий, далекобійний і «зрозумілий» для будь-якого віку.

На одній зарядці самокат проїжджає 40 кілометрів і може розганятися до 20 кілометрів на годину. А ще розміщується в багажник, наприклад, седана Mercedes-AMG EQE.

У рух E-Scooter наводить 500-ватний (0,7 л.с.) електромотор. Розгоном управляє поворотна ручка, як на мотоциклі; вона відповідає за включення режиму рекуперація. Колеса діаметром 200 міліметрів повинні забезпечувати хороший накат, а індивідуально регульована підвіска спереду і ззаду - можливість припасування під їздку.

До того ж E-Scooter оснащений барабанними гальмами та дисплеєм, куди виводиться інформації про запас ходу, стан батареї, швидкість та інше. Є навіть навігаційна система, яка покаже найкоротший маршрут до пункту призначення.

У сухому залишку виходить, що Mercedes-AMG E-Scooter - це вдосконалена версія самокату Micro Explorer від самої Micro Mobility Systems.

Без брендингу AMG він коштує близько 1100 євро, з ним - 1400 євро.

 

Опубликовано: 24 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.