Новости из этой рубрики
16 мая 2023
Supreme об’єднались із нью-йоркським мистецьким колективом Bernadette…
3 февраля 2023
Вона надійде у продаж 23 лютого.
8 июня 2023
Колекція створена у колаборації з Parley for the Oceans.
13 мая 2021
..и посвятили ее Лондону 1980-х.
21 июня 2022
Коллекция получила название HA HA HA.
27 мая 2016
Хотя Balenciaga и обещали впервые показать мужскую коллекцию на подиуме во…
Jacquemus вирушає на пляжі Ріо-де-Жанейро для кампанії SS23

Симон Порте Жакмюс є майстром створення відчуття ескапізму зі своїм однойменним лейблом Jacqeumus. На весну/літо 2023 року дизайнер представив показ «LE RAPHIA», який присвячений чарівній гавані Ріо-де-Жанейро, Бразилія.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Чоловічий одяг Jacquemus займає центральне місце в кампанії. Вона виглядає як сучасний тренд TikTok, іронічно посилаючись на суцільну нормальність і безглуздість як у фільмах Уеса Андерсона, оскільки на мокрих берегах можна побачити моделі в найкращому вигляді.

Коричневий блейзер перегукується з темно-жовтим, штани вільного крою контрастують із гострими кутами, які стирчать із коміра, і які знову можна побачити з чорним двобортним блейзером і шортами з графічним зображенням.

Результат — щось середнє між силовими костюмами 80-х і шиком Рів’єри, ідеальним плавильним місцем для літа, проведеного в Жакмю.

 

Опубликовано: 19 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.