Новости из этой рубрики
5 апреля 2024
Гардероб у стилі ретро демонструє стриманість у виборі візерунків та кольорів.
15 мая 2024
Колекція "Delusional Daydream" присвячує шоу молодій та яскравій музичній сцені…
29 мая 2024
Відзнята на віллі Green Galaxie середини століття.
12 января 2022
..и разрисовали Великую Китайскую стену.
10 октября 2022
Розповідь історій є центральною частиною партнерства Joe Freshgoods x New…
26 сентября 2018
В нее войдет дорожная сумка, рюкзак, сумка через плечо, кеды, множество small…
Palace та Calvin Klein випустили колекцію до Різдва

Palace та Calvin Klein знову об’єднали зусилля, але цього разу для обмеженого повторного випуску улюбленої колаборації CK1 Palace.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Вперше дебютувавши в квітні цього року, колаб включав як чоловічу, так і жіночу нижню білизну разом із абсолютно новим ароматом CK1 Palace Fragrance, що стало першим випадком, коли Calvin Klein зробив ремікс свого фірмового аромату CK1.

Поповнений запас містить вибрану кількість виробів із спільної роботи, якраз до свят.

На честь перевидання Palace і Calvin Klein створили новий фільм, режисером якого став засновник Palace Лев Танджу разом зі Стюартом Хаммондом.

У головній ролі у фільмі знялися Ума Турман, репер Родді Річ і актор Майкл Імперіолі, а також співачка Етель Кейн і PalaceSkate Crew. Фільм, знятий у Лондоні, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та, на диво, у Блекпулі, поєднує культову спадщину Келвіна Кляйна з унікальним почуттям гумору Пеласа та зернистою естетикою lo-fi.

 

 

Поповнений запас CK1 Palace можна буде придбати в обмеженій кількості 9 грудня в магазинах Palace в Лондоні, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Токіо, а також на сайті Calvin Klein.

 

Опубликовано: 8 декабря 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.