Новости из этой рубрики
30 ноября 2017
Идеальный выбор для новогодних праздников.
20 декабря 2023
Донателла Версаче черпала натхнення у своєму повсякденному образі та образах…
11 апреля 2023
Бренд відійшов від традиційного бачення та представив капсулу для…
19 сентября 2023
Giorgio Armani представляє свою кампанію сезону осінь-зима 2023/2024.
Palace та Carhartt WIP випустили колекцію, яка потрібна всім

Palace та Carhartt WIP щойно оголосили про своє перше в історії спільне підприємство у сфері виробництва важкого робочого одягу.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Очікувана колекція демонструє лінійку культових стилів, які ідеально поєднують характерну естетику вуличного одягу Palace з характерною функціональністю та довговічністю Carhartt WIP.

У асортименті представлено пальто Michigan із застібкою логотипу великого розміру на спині та доступне в кольорах «Hamilton Brown», «Dollar Green Camo» та «Wax/Black Pinstripe».

Штани з подвійними колінами пропонуються в кольорах «Hamilton Brown», «Dollar Green Camo» і «Wax/Black Pinstripe», а комбінезон, ще одна видатна деталь, поставляється в «Hamilton Brown».

Завершує колекцію головна сорочка великого розміру, доступна в кольорах «Hamilton Brown», «Dollar Green Camo» та «Black». Щоб вам було комфортно, модельний ряд також включає толстовки, кишенькові футболки, прикрашені вицвілим великим логотипом на спині, і трикотажні шапочки.

 

Опубликовано: 12 сентября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.