Новости из этой рубрики
26 июня 2017
Рассматриваем самые стильные streetstyle-образы.
23 сентября 2020
Благодаря инициативе TX2 и специальной коллекции Kenzo мировая популяция этих…
16 декабря 2021
В сотрудничестве с брендом Aspenx.
16 марта 2020
В новой коллекции Hugo Boss впервые представлены костюмы, при изготовлении…
10 июля 2023
Лінія поєднує в собі паризьку спадщину бренду з каліфорнійським краєм.
18 июня 2024
Запуск великої лінії заплановано наступного місяця.
Stone Island продовжує дослідження матеріалів для FW24/25

Неважливо яка пора року, Stone Island завжди готує свій одяг до відпочинку на свіжому повітрі та будь-якій негоді. Але оскільки прохолодні сезони вже не за горами, це, мабуть, улюблена пора року бренду, що пропонує одні з найкращих та найуніверсальніших захисних виробів. Отже, представивши нову попередню версію осінь/зима 2024/2024 бренд продовжує свою любов до дослідження матеріалів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Лідером є DAVID LIGHT-TC із POLY TELA об'ємом 410 м3. Легка куртка з капюшоном ніжно-жовтого кольору, яка складається з японської зірки в поперечному перерізі з поліефірних/поліамідних ниток та поліефірного полотна.

Додатковий характер куртці надає індустріальний вигляд та відчуття, що виникають у результаті спеціального процесу фарбування одягу під тиском. Щоб продемонструвати головного героя, бренд запропонував його музичному продюсеру Екслу Бітсу.

Наступним йде F0135 ШОВКОВИЙ НЕЙЛОН ДЖЕРСІ, який носить Сейдж Ельсессер. Легкий комбінезон, пофарбований у готовому вигляді, виготовлений із щільної нейлонової парусини з вітрозахисною внутрішньою частиною, покритою смолою. Його глибокий пурпурно-винний відтінок завершується шовковистою текстурою.

У рекламній кампанії також представлений жилет G03M3 DAVID LIGHT-TC із POLY TELA, який носить Ліам Макрей. Як і в куртці-герої, у бежевому жилеті використовуються японські поліефірні/поліамідні нитки зірчастого перерізу разом із поліефірною сіткою.

В інших частинах колекції представлені відповідні штани, толстовки, худі та футболки.

 

Опубликовано: 7 июня 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.