Новости из этой рубрики
24 января 2018
Безупречный стиль. Впрочем, как и всегда.
27 сентября 2017
..тем более, что она уже скоро поступит в продажу!
28 июля 2021
В новом сезоне маскулинность выглядит именно так.
9 февраля 2018
Свежий стритстайл прямиком из главного города планеты.
17 октября 2023
Вироби зі шкіри, взуття, аксесуари, лижне спорядження та багато іншого.
16 октября 2018
В нее вошли вещи Ralph Lauren Purple Label, RRL и Polo Ralph Lauren.
Stone Island випускає капсульну колекцію верхнього одягу «Nylon Metal»

Після запуску минулого місяця восьмого співробітництва з Supreme, Stone Island повернувся з новою капсульною колекцією осінь/зима 2023, в якій особливу увагу приділено текстилю Nylon Metal.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У тканині з класичним ефектом, що переливається і кольорах, включаючи помаранчевий, бірюзовий, синій, світло-зелений і бензиновий, використовуються регенеровані нитки ECONYL®, що імітують ті ж внутрішні характеристики нейлону, отриманого з копалин.

У цій капсулі бренд завершує свій Nylon Metal макроріпстопом, який формує колекцію пуховиків, курток-анораків та утеплених штанів.

Куртки-бомбери та брюки-бомбери з фірмовою символікою Stone Island на рукаві прикрашені тонким пір'ям, спеціально обробленим, щоб витримувати процес фарбування одягу. Примітно, що процедура фарбування включає рецептуру подвійного кольору і додавання антикапельного агента, що не містить ПФУ.

Найновіші вироби Stone Island Nylon Metal тепер доступні для покупки в інтернет-магазині бренду. Ціни варіюються від 1013 до 1995 доларів США.

 

Опубликовано: 17 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.