Новости из этой рубрики
11 января 2022
..тот самый с инкрустированным бриллиантом во лбу.
9 декабря 2015
В канун праздничных приемов и ужинов мы решили освежить в памяти некоторые…
25 декабря 2020
Семейные ценности.
3 августа 2023
Вперше обидва об'єднують зусилля.
13 февраля 2024
Supreme представив повний огляд своєї колекції весна/літо 2024 року.
8 ноября 2022
Одяг для спортивного поля, бокових ліній і терас.
Supreme та MM6 Maison Margiela випустили весняну колекцію 2024

Supreme та MM6 Maison Margiela поєднують творчі сили: два знакові бренди щойно представили свою спільну колекцію весни 2024 року.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У той час як яскравий та розкішний дизайн має своє місце, пропозиція прославляє скромність, використовуючи перероблені матеріали та деконструйований крій.

Пальто зі штучного хутра з кодом дружини мафії надає трохи мужності завдяки конструкції, що нагадує клаптикове шиття. Гладка університетська куртка слідує цьому прикладу, запозичуючи ту ж техніку, виставляючи напоказ різнокольорове тіло та рукави.

В інших випадках бавовняний костюм і жилет дозволяють виглядати стильно, не жертвуючи комфортом. Приваблива фіолетово-червона сорочка в тонку смужку продовжує естетику ділового повсякденного стилю, а надм'які спортивні костюми підійдуть для повсякденних випадків, випромінюючи затишок із потертої вицвілої тканини.

Аксесуари представлені у вигляді похідної кепки, гаманця, ланцюжка та дискового замку Kryptonite®, а також скейтборду та світлої перуки.

Колаборація Supreme x MM6 Maison Margiela Spring 2024 буде випущена 28 березня.

 

Опубликовано: 26 марта 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.