Новости из этой рубрики
2 марта 2018
Вместо крокодила — гиббон, попугай, кондор и лемур.
2 июля 2020
Модели по фигуре – точно не вариант.
22 февраля 2023
До неї увійшли куртка Trucker та джинси 501.
12 января 2023
Моделі на фотографіях представлені в оточенні техніки.
20 апреля 2022
Вдохновлена природой.
5 ноября 2021
В оттенках Grass, Blaster, Crocodile и String.
Весняна колекція Supreme x The North Face 2023

Весняну колаборацію Supreme x The North Face 2023 року очолюють куртка з принтом Trompe l’oeil Taped Seam Shell, куртка Nuptse, штани Mountain Pant, рукавиця Montana та рюкзак Borealis.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Trompe l’oeil був створений французьким художником Луї-Леопольдом Буйї, який використав цю фразу як назву картини, виставленої на Паризькому салоні 1800 року. Художній термін відноситься до високореалістичної оптичної ілюзії в живописі. Техніка використовується для реалістичного відображення тривимірних просторів і об’єктів на двовимірній площині.

До стилю з принтом trompe l’oeil додається серія основних вуличних речей, як-от світшот з капюшоном, спортивні штани, флісовий пуловер, флісові шорти, футболка та флісова шапочка.

Колаборація Supreme x The North Face весна 2023 побачить світ 9 березня об 11:00 за східним часом у Сполучених Штатах і 18 березня об 11:00 за японським стандартним часом у Японії.

 

Опубликовано: 7 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.