Новости из этой рубрики
12 октября 2017
Составляя рейтинг «Global 2000: Лучшие в мире работодатели», журналисты…
29 января 2021
Иногда служба поддержки не решает проблемы, а только усугубляет их.
20 июля 2018
Мы собрали 12 спорных ситуаций, в которых собственники могут разругаться и…
25 февраля 2016
Не сплет­ни­чать, учить­ся у дру­гих и пра­виль­но себя вести: несколь­ко…
19 августа 2021
BUSINESSMAN.UA нашел чит-коды на везение в реальной жизни.
26 ноября 2019
Когда мы думаем о своем бизнесе, то чаще всего оперируем распространенными…
8 порад, які допоможуть досягти величі в чому завгодно

Людина, яка досягла величі, очевидно відрізняється від інших. Він виділяється справді визначними досягненнями у вибраній сфері. Зазвичай велич немає конкурентів, швидше, сусідів. Хоча спостерігачі збоку і намагатимуться вигадати конфлікт. Їм так цікавіше, хочеться щось обговорювати.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Обговорюючи великих, люди й самі ніби торкаються частинки їхньої величі, але фальшиве відчуття скоро минає. Тоді залишається заздрити у бездіяльності чи діяти без заздрощів.

 

Створи бачення ідеалу

Уяви, що, можливо, все, що завгодно, будь-які твої бажання виконаються по клацанню пальців. Яким має бути твоє ідеальне життя?

Без кришталево ясного розуміння того, де ти хочеш опинитися, не знатимеш, з чого почати, як і в який бік зробити перший крок.

Можеш приміряти на себе кілька ідей та концепцій, тільки не надто затягуй. Починай діяти, втілюй у життя мрії, на перших етапах, у разі потреби вдасться згорнути безболісно.

 

Перетвори невдачі на переваги

Будь-які негаразди є своєрідною точкою вибору для кожної людини. Витратити всі сили, щоб максимально переконливо зіграти роль жертви безсердечних обставин, або прийняти труднощі з високо піднятою головою.

Ти можеш використовувати їх як навчальний посібник, написаний тобою особисто. Це привід, щоб рости і ставати сильнішими.

Усвідомлення наявності такого вибору додає впевненості в тому, що все під контролем, а отже, нічого страшного не сталося.

Видатні люди відрізняються від інших тим, що здатні перетворити пересічність або провал на щось велике. Рівне за масштабом собі.

 

Розвивай мислення чемпіона

Вирощування непохитної віри в себе та свій потенціал може здатися складним завданням. Це й справді непросто, але цілком можливо. Без упевненості у своїх силах ніколи не зможеш подолати бар'єр від прийнятного до чудового.

Віднови зв'язок зі своїми амбіціями та пристрастю. Адже колись у тебе все це було, тільки забулося. Найчастіше використовуй свої сильні сторони, навіть якщо це означає змінити роботу чи взагалі змінити спосіб життя.

Орієнтуйся на них, концентруй увагу на власних перевагах і тоді не заблукаєш. Якщо заплутався, зупинися хоч ненадовго, видихни та підведи підсумок.

Де ти зараз, чому навчився за минулий етап життя, а головне — чи відчував колись велич? Можливо, хоч би наблизився до нього. Таке не забувається, і якщо в пам'яті щось знайдеться, намагайся до того стану знову.

 

Розвивай пильну агресію

Людина, яка збирається стати великою, повинна бути готова робити те, що інші не хочуть або не можуть. Пильна агресія — це здатність досягати результату через важку роботу, повну самовіддачу, безстрашність перед будь-якою невдачею.

Можна сказати, що це крайній ступінь рішучості, що межує з божевіллям чи одержимістю. Ти не мусиш битися з людьми чи кричати на них, швидше, зобов'язаний перемагати себе щодня.

Бути готові долати будь-які перешкоди, навіть ті, що завалені трупами попередників, які не змогли. Шлях до величі завжди довгий і ніколи не дається легко, хоча збоку може бути інакше.

Однак кожен, хто проходив подібне, підтвердить, що подорож була довга і дуже важка, але в разі чого вона повторить цей шлях.

 

Керуйте своїм тілом

Існує нескінченна кількість думок про те, як краще тренуватися і яку дієту дотримуватися. Вони всі вірні лише від частини тому, що не враховують індивідуальних особливостей, особистих уподобань та талантів.

Не шукай ідеальних правил тут, але, вибравши щось, що влаштовує, слідуй цьому кожен день. У тебе одне тіло, воно на все життя, здоров'я теж не покращуватиметься.

Бережи ці дари, без них ти практично ніщо. Тільки завдяки тілу ти маєш хоча б шанс на досягнення свого призначення, своєї мрії.

Знання всього світу, укладені в тіло, що не функціонує, стають марними. Говорячи про велич, ми представляємо щось визначне, завершені справи, досягнуті цілі.

Внутрішнє тріумфування від загального визнання. Десь може загубитися турбота про тіло, в яке ми рідко щось вкладаємо. Відносись до його потреб уважніше, вживай якісну їжу, чисту воду і дозволяй собі висипатися.

 

Формуй позитивні звички

Кожен із нас — справжній майстер із формування чи переймання звичок. Одні з них добрі, але більше погані. Перші культивуєш, другі відкидаєш. Начебто просто, але при тому так складно.

Тим часом, якщо не підкориш звички своїй волі, навряд чи зможеш досягти величі. Адже кожна звичка контролює частину твого життя, змушує робити якісь дії, викликає думки та вносить коригування у розклад дня.

Чим більше хороших звичок зможеш створити, тим менше енергії доведеться витрачати на корисні речі. Звички виконають усі практично на повному автопілоті. Щоб відмовитися від шкідливих звичок, потрібний приклад із перемогою над ними.

До цих пір ці звички здаються невикорінними. Спробуй відмовитися від слова паразита, це досить просто.

Вимовляючи його щоразу, зупиняй свою мову і повторюй уже без слова-паразита. Можливо, виглядатимеш дивно, але це стане додатковим стимулом. Незабаром «паразит» зникне.

 

Створи команду переможців

Граючи один, можна зайти досить далеко, але навряд чи вдасться розкрити свій потенціал повністю. Кожен великий спортсмен мав таку команду, навіть якщо йдеться про одиночний вид спорту.

Боксера чи тенісиста оточують менеджери, агенти, представники PR-служби, звичайно, тренерський штаб та інші люди. Без такого оточення навіть величезний талант залишиться малопомітним.

Найбільші висоти не досягаються однією людиною, потрібна відповідна команда. Вкладай сили та час у правильні відносини та потрібні зв'язки.

Збери навколо себе тих людей, які зможуть закрити своїми талантами твої слабкі сторони. Тоді буде легше зосередитися саме на своїх сильних сторонах та глобальних завданнях.

 

Живи добром і віддачею

Можна досягти величі, зосередившись на переслідуванні своїх егоїстичних інтересів.

Ігноруєш все інше, викреслюєш із життя всіх, хто вже не буде корисним, називаєш це пройденим етапом і рухаєшся далі. Можливо, і вийде, тільки скоро виявиш, що подібна велич якась не така, зовсім порожня.

Досягнуто, але не задовольняє. Це тому, що ти став поганою людиною, без жодної філософії та суперечок про складні категорії. Сам знаєш, яка версія тебе гарна, а яка погана.

Ніколи не забувай про подяку та віддачу тим, хто був поряд упродовж хоча б якоїсь ділянки шляху. У такому разі будеш гарною людиною і, можливо, відчуєш щастя задовго до того, як досягнеш фінальної мети.

Опубликовано: 3 июля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.