Новости из этой рубрики
6 июня 2023
Компанія Apple представила інтерактивні окуляри Vision Pro, свою першу в…
27 марта 2017
Корпорация уже зарегистрировала патент.
28 ноября 2016
Управление США по патентам и торговым маркам выдало компании Apple патент на…
30 марта 2018
Они подскажут цену и проведут к полке с товаром.
19 октября 2016
Корпорация сворачивает проект Titan и расформировывает команду.
11 июля 2016
Первый полностью электрический седан компании Mercedes-Benz будет представлен…
Aston Martin анонсував прем'єру перших електрокарів

Британська компанія Aston Martin готується до дебюту перших в історії марки електромобілів. Новий глава Aston Martin Лоуренс Стролл анонсував масштабну ревізію модельної гами знаменитого виробника спортивних автомобілів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

За словами топ-менеджера, до кінця цього року інвесторам буде представлено вичерпний план розвитку марки, а вже влітку відбудеться анонс низки нових автомобілів.

Серед них будуть і електромобілі, причому два сегменти ринку, що представляють, — спорткари і популярні в наші дні кросовери. Наступного літа з'являться перші подробиці про перші два електромобілі.

Канадський бізнесмен у розмові з Automotive News анонсував оновлення сімейства моделей DB11, яке випускається з 2016 року, а також зміну поколінь спорткарів Vantage та DBS.

Як очікується, автомобілі отримають гібридну силову установку, яка дозволить зробити їх потужнішими та одночасно екологічнішими. Але найзеленішими моделями стануть два нові електромобілі.

Після звільнення з посади керівника Aston Martin Енді Палмера проект розкішних електричних седанів Rapide E і Lagonda було скасовано, а замість них на ринок вийдуть електричний спорткар та електричний кросовер.

Перші подробиці про новинки з'являться вже влітку цього року, коли відбудеться офіційна прем'єра електромобілів.

Опубликовано: 6 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.