Новости из этой рубрики
4 сентября 2019
Все было хорошо, пока приложение не сломалось.
29 июля 2020
Он предназначен для туристических полетов в космос.
28 февраля 2018
..смартфон с большим экраном под кодовым названием D33, усовершенствованный…
15 января 2018
..позволяет доставлять заказы по адресу без водителя.
16 февраля 2017
Того, что казалось фантастикой, осталось ждать совсем недолго.
1 ноября 2017
Компания Tesla открыла самый большой зарядочный комплекс Supercharger в мире.
Brabus випустив швидкісний джетборд

Компанія Brabus випустила електричний серфборд. Усього планується продати 77 екземплярів Brabus × Awake Shadow, кожен вартістю майже 20 тисяч євро. Разом з дошкою покупець отримає купу фірмових аксесуарів — від зарядного пристрою до сумки-чохла, а також зможе випробувати спеціальні налаштування електричного приводу, активувати які можна через мобільний додаток.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Ательє Brabus та шведська Awake випустили швидкісний джетборд Brabus × Awake Shadow вартістю 19 900 євро. Дошка має традиційну для Awake композитну конструкцію та оснащена потужним електромотором.

У спеціальному режимі Brabus, який активується через додаток на смартфоні, джетборд стає на 20 відсотків швидше і забезпечує найвищий момент серед усіх дощок подібного типу.

При виборі агресивного профілю розгін з нуля до 50 кілометрів на годину займе всього три секунду, а максималка перевищить 55 кілометрів.

Дошка виконана в брабусівській чорно-червоній кольоровій гамі, у неї дека з нековзним покриттям і «плавники»-стабілізатори, виконані, зрозуміло, з вуглепластику.

Бонусом до джетборду йдуть фірмовий зарядний пристрій, страхувальний повідець, який відключає мотор при падінні, петлі для ніг і сумка-чохол на коліщатках.

Тираж Brabus × Awake Shadow - 77 екземплярів.

 

Опубликовано: 4 июня 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.