Новости из этой рубрики
29 мая 2020
Для полноты общения на расстоянии.
23 сентября 2016
Гироскутеры, набирающие популярность на улицах мегаполисов, пока с оговорками…
29 июня 2016
Работники американского предприятия компании BMW в Спартанберге, штат Южная…
20 июля 2021
Пользователи ожидают эту функцию с момента запуска iPhone X.
У Японії будують корабель-пауербенк для експорту чистої енергії

Японський стартап PowerX працює над кораблем з 96 потужними акумуляторами для доставки поновлюваної енергії по всьому світу. Перше судно буде готове до 2025 року, а ще за рік розпочнуться його випробування.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Судно-акумулятор буде завдовжки 140 метрів, запас ходу становитиме 300 кілометрів. За один рейс танкер зможе транспортувати до 241 МВт год чистої енергії.

У масштабах експорту нафти ємність невелика, визнають у компанії. Однак у корабля «конструкція, що легко масштабується», завдяки чому в майбутньому він зможе працювати з великою кількістю батарей на борту.

Передбачається, що корабель заходитиме в порти та заряджатиме місцеву інфраструктуру. Він також зможе обслуговувати морські вітряні станції та місця, де підземні або підводні кабелі складно використовувати через сейсмічну активність та сильні глибоководні течії.

PowerX – стартап з виробництва акумуляторів. Автори компанії хочуть змінити способи використання та передачі чистої енергії, а також поширити її на весь світ.

 

Опубликовано: 31 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.