Новости из этой рубрики
12 февраля 2020
Авиаинженеры уже заинтересовались идеей.
17 сентября 2015
Автопроизводитель Mercedes-Benz за первую половину этого года продал 1,19 млн…
3 мая 2017
Компания Virgin Galactic Ричарда Брэнсона провела успешный тестовый запуск…
7 октября 2015
Итальянская компания Solido3D в рамках выставки Maker Faire в Нью-Йорке…
16 февраля 2017
Того, что казалось фантастикой, осталось ждать совсем недолго.
1 октября 2015
Первые владельцы Apple iPhone 6S описывают ряд схожих проблем в своих…
У Китаї показали літаючу машину-трансформер зі гвинтами, що складаються

Китайська компанія Xpeng AeroHT представила два прототипи автомобілів майбутнього. Обидва зовсім різні та пропонують незвичайні способи пересування.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Перший, позначений як Model A, на вигляд близький до дводверного купе. Але він оснащений гвинтами і має прозорі двері для збільшення видимості при польоті. Позаду знаходяться світлодіодні фари та потужні вентиляційні отвори.

Замість дзеркал використовуються камери. Немає і дверних ручок. Ці зовнішні особливості з'явилися зменшення опору під час польоту і водіння.

Головною особливістю є ротори, що розташовані на даху. Загалом до рами прикріплено вісім штук. І вони можуть ховатися всередині кузова, що робить авто більш компактним і безпечним під час руху дорогами. Проте розробники не продемонстрували цю опцію під час презентації. Вони зізналися, що саме ця частина конструкції є найскладнішою.

Автомобіль, що літає, важитиме близько 1 000 кілограмів. Раніше навіть називалася його ціна – мільйон юанів. І хоча дебют запланований на 2024 рік, прототип поки що виглядає дуже сирим і, зважаючи на все, далекий від серійного виробництва.

 

Опубликовано: 26 октября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.