Новости из этой рубрики
30 ноября 2021
Дом-вездеход придумал дизайнер из Болгарии.
8 ноября 2016
Компания Tesla Motors с 2017 года перестанет предоставлять покупателям машин…
14 апреля 2017
Гендиректор Tesla Илон Маск заявил, что компания в сентябре 2017 года…
30 июля 2019
Национальное управление по аэронавтике и исследованию космического пространства…
27 января 2023
Просунутий клімат-контроль дебютує на електричному кросовері RZ.
9 марта 2017
Ателье Italdesign и компания Airbus представили на Женевском автосалоне концепт…
У Китаї показали літаючу машину-трансформер зі гвинтами, що складаються

Китайська компанія Xpeng AeroHT представила два прототипи автомобілів майбутнього. Обидва зовсім різні та пропонують незвичайні способи пересування.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Перший, позначений як Model A, на вигляд близький до дводверного купе. Але він оснащений гвинтами і має прозорі двері для збільшення видимості при польоті. Позаду знаходяться світлодіодні фари та потужні вентиляційні отвори.

Замість дзеркал використовуються камери. Немає і дверних ручок. Ці зовнішні особливості з'явилися зменшення опору під час польоту і водіння.

Головною особливістю є ротори, що розташовані на даху. Загалом до рами прикріплено вісім штук. І вони можуть ховатися всередині кузова, що робить авто більш компактним і безпечним під час руху дорогами. Проте розробники не продемонстрували цю опцію під час презентації. Вони зізналися, що саме ця частина конструкції є найскладнішою.

Автомобіль, що літає, важитиме близько 1 000 кілограмів. Раніше навіть називалася його ціна – мільйон юанів. І хоча дебют запланований на 2024 рік, прототип поки що виглядає дуже сирим і, зважаючи на все, далекий від серійного виробництва.

 

Опубликовано: 26 октября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.