Новости из этой рубрики
9 марта 2017
Ателье Italdesign и компания Airbus представили на Женевском автосалоне концепт…
12 января 2016
Начинает казаться, что Тим Кук придумал новую стратегию относительно продуктов…
9 октября 2015
AVIC, ведущая китайская авиационная корпорация, представила летающий робомобиль…
29 сентября 2017
..Big Falcon Rocket!
24 февраля 2020
Будущее авиаперевозок.
В Австрії представили концепт транспорту майбутнього - аеромобіль CruiseUp

Австрійський стартап CycloTech представив концепт двомісного аеромобіля CruiseUp, що розробляється вже 15 років. Нещодавно розробники провели перші успішні випробування прототипу вагою 80 кілограмів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

В основі літального апарату лежить силова установка CycloRotor. Вона складається із шести циклороторів, хоча візуально помітні лише чотири. Два інші знаходяться в носовій та кормовій частинах кабіни і обертаються навколо поздовжньої осі.

 

 

Подібна система здатна швидко змінювати вектор тяги на 360 градусів і забезпечує високоточний політ убік, вперед і назад, а також обертання та плавне зависання у повітрі.

Злітає і сідає циклокоптер також без різких рухів. І це виконується без нахилу. Частини системи, що рухаються, приховані в окремому блоці і не загрожують безпеці людей в салоні.

 

 

CruiseUp приблизно в півтора рази більше стандартного автомобіля, при цьому в ньому лише два місця та невеликий багажник. Його довжина становить 6,7 метра, а ширина – 3,3 метра.

При таких габаритах він легко може приземлятися на задньому дворі і поміщатися у звичайному гаражі, що було важливим для розробників. Вони планують просувати свій винахід як особистий транспорт, а не комерційний.

 

 

Максимальна швидкість обмежена 150 кілометрами на годину. Запас ходу складає 100 км.

Масове виробництво CruiseUp планують запустити лише до 2035 року. На той час компанія сподівається успішно підняти в небо повністю готовий до експлуатації екземпляр.

Опубликовано: 9 октября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.