Новости из этой рубрики
22 октября 2018
«Почти готов», — отметил предприниматель.
31 июля 2019
Tesla представила батареи Megapack для хранения энергии, полученной из…
4 апреля 2016
Компания Blue Origin основателя Amazon Джеффа Безоса вновь успешно посадила…
20 ноября 2015
Бюро патентов и торговых знаков США выдало Apple патент на технологию, с…
16 марта 2021
Изобретение под названием солейн создали в специальном биореакторе.
Apple офіційно оголосила дату презентації iPhone 15

Компанія Apple почала розсилку запрошень на захід 12 вересня, в рамках якого, як очікується, буде представлена лінійка iPhone 15 і новий годинник Apple Watch.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У запрошенні, відправленому Apple, компанія повідомляє, що захід "Wonderlust" транслюватиметься у прямому ефірі з Apple Park.

Запрошення також включає логотип Apple у сірому, синьому та чорному кольорах, що може вказувати на колірні варіанти, які, за чутками, з'являться у лінійці iPhone 15 Pro.

Очікується, що iPhone 15 та iPhone 15 Plus будуть дуже схожі на iPhone 14, але з парою ключових відмінностей.

Виїмку у верхній частині екрану, зважаючи на все, замінить Dynamic Island, що вперше з'явився в iPhone 14 Pro. Порт Lightning також може бути замінений на USB-C, який забезпечить швидшу зарядку.

Що стосується iPhone 15 Pro і 15 Pro Max, у цих телефонах можуть бути серйозніші зміни. За чутками, вони отримають нові титанові корпуси, більш тонкі екранні рамки, камери, що прокачають, і теж USB-C.

У рамках цієї презентації повинні показати Apple Watch Series 9 з екранами 41 і 45 міліметрів і друге покоління Apple Watch Ultra.

Опубликовано: 30 августа 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.