Новости из этой рубрики
27 января 2017
Основатель компаний SpaceX и Tesla Илон Маск заявил о намерении представить…
11 ноября 2016
Установка Soletair превращает углекислый газ и водород в синтетическое топливо.
21 сентября 2015
Новый метод проектирования и создания компьютерных чипов с помощью 3D-печати…
10 мая 2019
Шведско-швейцарская компания ABB Ltd. открыла в Германии первый в мире завод,…
2 февраля 2021
Предпринимателя, врача и двух победителей конкурса.
10 ноября 2015
Над лидером рынка электромобилей – Tesla Motors – нависла угроза. Некая…
Білл Гейтс заявив, що ШІ дозволить людям перейти на триденний робочий тиждень

Розвиток штучного інтелекту дозволить людству скоротити тривалість робочого тижня до трьох днів. Про це в інтерв'ю для подкасту "What Now?" заявив Білл Гейтс.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

На його думку, поступовий перехід, який підтримують адекватні заходи уряду, може призвести до того, що в суспільстві потрібно менше ручної праці.

Якщо в кінцевому підсумку ви отримаєте суспільство, в якому вам доведеться працювати лише три дні на тиждень, це, ймовірно, нормально.

68-річний підприємець бачить майбутнє, в якому ШІ зможе сприяти більш збалансованій динаміці роботи та особистому життю. Він вважає, що суспільство може управляти ризиками, пов'язаними з ШІ.

Майбутнє ІІ не таке похмуре, як думають деякі, і не таке райдужне, як думають інші. Ризики реальні, але я оптимістичний, що ними можна керувати… Нехай технології швидко розвиваються, але вони не замінять людей, а скоріше змінять їх назавжди.

Протягом 45-хвилинної бесіди Гейтс підкреслював потенціал ШІ, представляючи світ, у якому машини вирішуватимуть такі завдання, як виробництво продуктів харчування. Також він висловив ентузіазм щодо здатності машин підвищити продуктивність в інших секторах, включаючи програмування, тестування та охорону здоров'я.

Раніше в одному з інтерв'ю Білл Гейтс сказав:

Я не думаю, що вплив штучного інтелекту буде таким же драматичним, як промислова революція, але він, безумовно, буде таким же значним, як поява ПК. Програми для обробки текстів не покінчили з офісною роботою, але вони змінили її назавжди.

Опубликовано: 27 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.