Новости из этой рубрики
4 марта 2021
Все расходы, связанные с путешествием, бизнесмен возьмёт на себя.
16 февраля 2018
..с целью сделать интернет доступным для всех в любых точках земного шара.
18 мая 2017
Известный отечественный стартап Luciding начал краудфандинговую кампанию на…
26 ноября 2015
Стартап Velmenni начал испытание технологии скоростной беспроводной передачи…
10 февраля 2017
47 ученых уже приступили к пятилетнему исследованию.
22 июня 2016
На Kickstarter был запущен очередной гениальный проект, который уже собрал…
Neuralink Ілона Маска оголосила перший набір добровольців для вживлення чіпів у мозок

Компанія Neuralink Ілона Маска, яка розробляє нейроінтерфейс для обміну інформацією між мозком та комп'ютером, оголосила про набір добровольців для першого клінічного випробування на людях. Інформація з'явилась на офіційному сайті компанії.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У мозок учасників дослідження буде вживлено імплант. Вчені оцінять його безпеку та те, як люди справляються з контролюванням зовнішніх пристроїв силою думки завдяки чіпу. Надалі їх планують вживляти людям із паралічем.

На місце добровольця можуть претендувати люди з квадриплегією (паралічем рук та ніг) на тлі травми шийного спинного мозку або бічним аміотрофічним склерозом.

2019-го Neuralink протестувала свої чіпи на мавпах, 2020-го — на свинях. У квітні 2021 року розробники показали ролик із мавпою, яка грає у відеогру силою думки.

Зоозахисники звинувачували очолюваний Маском проект у жорстокому поводженні з тваринами. За їхніми даними, 15 із 23 мавп із вживленими пристроями загинули.

2022-го компанія вперше звернулася до Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) за схваленням старту клінічних випробувань на людях.

Однак тоді у регулятора виникли питання щодо перегріву пристроїв, а також наявності хімічних речовин, які, як вважає американське санітарне управління, можуть потрапити до мозку.

У травні 2023-го Neuralink таки отримала дозвіл FDA на проведення клінічних випробувань імплантованого чіпа на людях.

Опубликовано: 21 сентября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.