Новости из этой рубрики
1 июня 2020
Это историческое событие.
18 июля 2019
Спустя годы работы Илон Маск представил миру робота, который соединит…
5 мая 2016
Корпорация Google запатентовала смарт-устройство, которое можно поместить прямо…
19 февраля 2016
Бюро патентов и торговых марок США зарегистрировало патент Apple, который…
14 октября 2015
Нововведения продиктованы желанием компании соответствовать новым трендам в…
22 августа 2020
Долгие годы страхи по поводу того, как роботы могут изменить нашу жизнь, были…
Neuralink Ілона Маска оголосила перший набір добровольців для вживлення чіпів у мозок

Компанія Neuralink Ілона Маска, яка розробляє нейроінтерфейс для обміну інформацією між мозком та комп'ютером, оголосила про набір добровольців для першого клінічного випробування на людях. Інформація з'явилась на офіційному сайті компанії.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У мозок учасників дослідження буде вживлено імплант. Вчені оцінять його безпеку та те, як люди справляються з контролюванням зовнішніх пристроїв силою думки завдяки чіпу. Надалі їх планують вживляти людям із паралічем.

На місце добровольця можуть претендувати люди з квадриплегією (паралічем рук та ніг) на тлі травми шийного спинного мозку або бічним аміотрофічним склерозом.

2019-го Neuralink протестувала свої чіпи на мавпах, 2020-го — на свинях. У квітні 2021 року розробники показали ролик із мавпою, яка грає у відеогру силою думки.

Зоозахисники звинувачували очолюваний Маском проект у жорстокому поводженні з тваринами. За їхніми даними, 15 із 23 мавп із вживленими пристроями загинули.

2022-го компанія вперше звернулася до Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) за схваленням старту клінічних випробувань на людях.

Однак тоді у регулятора виникли питання щодо перегріву пристроїв, а також наявності хімічних речовин, які, як вважає американське санітарне управління, можуть потрапити до мозку.

У травні 2023-го Neuralink таки отримала дозвіл FDA на проведення клінічних випробувань імплантованого чіпа на людях.

Опубликовано: 21 сентября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.