Новости из этой рубрики
18 августа 2017
выпущенные в единственном экземпляре.
4 августа 2021
Limited Edition Lunar Pilot Chronograph с частотой колебаний 262 кГц.
17 апреля 2018
Турбийон, изобретенный Абрахамом-Луи Бреге более двухсот лет назад, и сегодня…
3 июня 2016
В них нет стрелок, а на циферблате изображены миниатюрные морские флаги.
12 ноября 2020
Перевыпуск культовых пилотских часов.
21 февраля 2020
Теперь Big Bang MP-11 доступны в корпусе из красной полированной керамики.
Ательє Singer випустило титановий хронограф у стилі спортпрототипу для «24 години Ле-Мана»

Реставратор класичних Porsche випустив унікальний хронограф, присвячений "24 годині Ле-Мана". Фірма Singer Reimagined стала офіційним партнером годинника команди Hertz Team Jota і з нагоди представила годинник Track1 Endurance з незвичайним механізмом AgenGraphe. Час у ньому відображається на периферійних дисках, що обертаються, а всі ускладнення розміщені в центрі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Фірма Singer Vehicle Design, а точніше, її годинникове крило Singer Reimagined, стало офіційним партнером годинника команди Hertz Team Jota в «24 годинах Ле-Мана».

Участь у марафонських перегонах – знакова подія. Тому його вирішено скасувати випуском лімітованого хронографа Track1 Endurance. Він оформлений у кольоровій гамі спортпрототипу Porsche 963, ліврею для якого теж вигадала Singer, та оснащений унікальним механізмом AgenGraphe.

Хронограф Track 1 дебютував ще у 2017 році і став одним із перших, хто використав AgenGraphe.

Механізм відрізняється беззубими колесами зі спеціальним фрикційним покриттям Dianip (матриця сплаву нікель-фосфор з алмазним пилом) та платиновим ротором, що обертається на безшумному підшипнику AgenPal – двох металевих пластинах, що ковзають тонкою масляною плівкою. Час відображають зовнішні керамічні диски, вимірювання хронографа – центральні стрілки.

Але в Track1 Endurance внесено невелику зміну. Наприклад, у годинника інше компонування циферблатів з додатковою 24-годинною центральною шкалою.

Корпус виготовлений з титану і покритий нітридом цирконію, що має декоративний світло-золотистий колір. Базовий ремінець каучуковий, але за бажання можна вибрати щось інше.

Запас ходу – 60 годин. Хронограф буде випущений у кількості 24 штук за ціною 70 тисяч швейцарських франків.

 

Опубликовано: 25 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.