Новости из этой рубрики
3 июня 2022
Коллекция GUCCI 25H отмечает свое 50-летие.
14 ноября 2023
Доступні тиражами 50 та 300 екземплярів.
16 декабря 2021
Департамент Advanced Research представляет модель 5750P.
20 мая 2024
Фіолетовий колір стає одним із трендів сезону.
18 августа 2016
Часовой швейцарский бренд со 150-летней историей выпустил часы, которые…
Ательє Singer випустило титановий хронограф у стилі спортпрототипу для «24 години Ле-Мана»

Реставратор класичних Porsche випустив унікальний хронограф, присвячений "24 годині Ле-Мана". Фірма Singer Reimagined стала офіційним партнером годинника команди Hertz Team Jota і з нагоди представила годинник Track1 Endurance з незвичайним механізмом AgenGraphe. Час у ньому відображається на периферійних дисках, що обертаються, а всі ускладнення розміщені в центрі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Фірма Singer Vehicle Design, а точніше, її годинникове крило Singer Reimagined, стало офіційним партнером годинника команди Hertz Team Jota в «24 годинах Ле-Мана».

Участь у марафонських перегонах – знакова подія. Тому його вирішено скасувати випуском лімітованого хронографа Track1 Endurance. Він оформлений у кольоровій гамі спортпрототипу Porsche 963, ліврею для якого теж вигадала Singer, та оснащений унікальним механізмом AgenGraphe.

Хронограф Track 1 дебютував ще у 2017 році і став одним із перших, хто використав AgenGraphe.

Механізм відрізняється беззубими колесами зі спеціальним фрикційним покриттям Dianip (матриця сплаву нікель-фосфор з алмазним пилом) та платиновим ротором, що обертається на безшумному підшипнику AgenPal – двох металевих пластинах, що ковзають тонкою масляною плівкою. Час відображають зовнішні керамічні диски, вимірювання хронографа – центральні стрілки.

Але в Track1 Endurance внесено невелику зміну. Наприклад, у годинника інше компонування циферблатів з додатковою 24-годинною центральною шкалою.

Корпус виготовлений з титану і покритий нітридом цирконію, що має декоративний світло-золотистий колір. Базовий ремінець каучуковий, але за бажання можна вибрати щось інше.

Запас ходу – 60 годин. Хронограф буде випущений у кількості 24 штук за ціною 70 тисяч швейцарських франків.

 

Опубликовано: 25 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.