Новости из этой рубрики
13 октября 2021
Мануфактура вновь приняла участие в аукционе Only Watch, для которого каждые…
20 марта 2017
Самолет Breilting отправился в кругосветное путешествие с коллекционными часами…
4 июня 2019
..которые уйдут с молотка минимум за 55 000 долларов.
28 апреля 2020
Выйдет всего лишь в 50 экземплярах.
18 августа 2016
Часовой швейцарский бренд со 150-летней историей выпустил часы, которые…
7 марта 2019
Необычные часы Excalibur Pirelli ICE ZERO 2 представили на презентации тех…
Bvlgari представила новий годинник з автопідзаводом

Цієї весни Bvlgari оновила одну зі своїх знакових колекцій - Octo, що дебютувала в 2012 році, об'єднала моделі з восьмикутним корпусом. Таку геометрію компанія присвячує архітектурним формам Риму.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Крім того, в годиннику є і деталі, пов'язані зі швейцарськими традиціями годинника: циферблати моделі з автопідзаводом і хронографа прикрашає мотив Clous de Paris.

Новий автоматичний тристрілочник з датою та хронограф оснащуються зручною системою зміни браслета без додаткових інструментів.

Всі новинки мають водонепроникність 100 метрів, яку підтримує інтегрована в корпус заводна головка з блоком додаткового захисту.

41-міліметрові Octo Roma Automatic оснащуються власним механізмом Bvlgari BVL 191 із 42-годинним запасом ходу. Модель доступна у версіях із синім, антрацитовим та білим циферблатом.

Стрілки, годинникові маркери та арабські цифри на "6" і "12" покриті Super-LumiNova, тому проблем з читанням показань у темряві виникнути не повинно.

Новий Octo Roma Chronograph став першою в колекції моделлю з власним калібром Bvlgari BVL 399. Він працює з частотою 28 800 пк/год і дозволяє власнику годинника оцінити своє оздоблення завдяки прозорій задній кришці.

Як і заводна головка, дві кнопки хронографа також втоплені у 42-міліметровому корпусі.

 

 

Опубликовано: 27 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.