Новости из этой рубрики
21 сентября 2017
..представлена в двух версиях в лимитированных сериях из 88 и 8 экземпляров.
28 мая 2020
Чтобы осваивать новый вид спорта и достигать высоких результатов было еще легче.
27 августа 2020
Рассказываем, как почувствовать морской бриз в асфальтированном мегаполисе.
12 июня 2019
Главная особенность часов Grand Bal остается неизменной: фирменный калибр Dior…
2 декабря 2016
Наручные часы Carrera Mikrograph 1/100th 1916-2016 Anniversary Edition,…
9 июня 2021
Дайверские часы Diver Lemon Shark с деталями лимонного цвета.
Bvlgari представила новий годинник з автопідзаводом

Цієї весни Bvlgari оновила одну зі своїх знакових колекцій - Octo, що дебютувала в 2012 році, об'єднала моделі з восьмикутним корпусом. Таку геометрію компанія присвячує архітектурним формам Риму.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Крім того, в годиннику є і деталі, пов'язані зі швейцарськими традиціями годинника: циферблати моделі з автопідзаводом і хронографа прикрашає мотив Clous de Paris.

Новий автоматичний тристрілочник з датою та хронограф оснащуються зручною системою зміни браслета без додаткових інструментів.

Всі новинки мають водонепроникність 100 метрів, яку підтримує інтегрована в корпус заводна головка з блоком додаткового захисту.

41-міліметрові Octo Roma Automatic оснащуються власним механізмом Bvlgari BVL 191 із 42-годинним запасом ходу. Модель доступна у версіях із синім, антрацитовим та білим циферблатом.

Стрілки, годинникові маркери та арабські цифри на "6" і "12" покриті Super-LumiNova, тому проблем з читанням показань у темряві виникнути не повинно.

Новий Octo Roma Chronograph став першою в колекції моделлю з власним калібром Bvlgari BVL 399. Він працює з частотою 28 800 пк/год і дозволяє власнику годинника оцінити своє оздоблення завдяки прозорій задній кришці.

Як і заводна головка, дві кнопки хронографа також втоплені у 42-міліметровому корпусі.

 

 

Опубликовано: 27 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.