Новости из этой рубрики
30 апреля 2020
После долгих лет разработки Piaget выпустила действительно уникальные часы.
23 января 2023
Завдяки двоколірному дизайну, який може похвалитися міською витонченістю та…
19 января 2021
Уникальная модель, над которой работала команда чертежников, геммологов и…
30 июня 2020
Предупреждаем, оторваться от них сложно.
12 июня 2019
Главная особенность часов Grand Bal остается неизменной: фирменный калибр Dior…
25 ноября 2019
Mr Porter, Zenith и Bamford Watch Department во второй раз объединились, чтобы…
Bvlgari представила новий годинник з автопідзаводом

Цієї весни Bvlgari оновила одну зі своїх знакових колекцій - Octo, що дебютувала в 2012 році, об'єднала моделі з восьмикутним корпусом. Таку геометрію компанія присвячує архітектурним формам Риму.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Крім того, в годиннику є і деталі, пов'язані зі швейцарськими традиціями годинника: циферблати моделі з автопідзаводом і хронографа прикрашає мотив Clous de Paris.

Новий автоматичний тристрілочник з датою та хронограф оснащуються зручною системою зміни браслета без додаткових інструментів.

Всі новинки мають водонепроникність 100 метрів, яку підтримує інтегрована в корпус заводна головка з блоком додаткового захисту.

41-міліметрові Octo Roma Automatic оснащуються власним механізмом Bvlgari BVL 191 із 42-годинним запасом ходу. Модель доступна у версіях із синім, антрацитовим та білим циферблатом.

Стрілки, годинникові маркери та арабські цифри на "6" і "12" покриті Super-LumiNova, тому проблем з читанням показань у темряві виникнути не повинно.

Новий Octo Roma Chronograph став першою в колекції моделлю з власним калібром Bvlgari BVL 399. Він працює з частотою 28 800 пк/год і дозволяє власнику годинника оцінити своє оздоблення завдяки прозорій задній кришці.

Як і заводна головка, дві кнопки хронографа також втоплені у 42-міліметровому корпусі.

 

 

Опубликовано: 27 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.